Тури в Ваддуву

+3 дні

Путівки в Ваддуву 2024 ❤️ спокійний курорт Шрі-Ланки

Ваддува

Путівки в Ваддуву 2024 ❤️ спокійний курорт Шрі-Ланки

Шрі-Ланка - популярний у всьому світі курорт, який зачаровує своїми пустинними пляжами і неймовірно красивою природою, теплим кліматом і красивими краєвидами. Ваддува - тихий куточок, де можна сховатися від міської метушни, розслабитися і відпочити.

Ваддува - невелике селище на заході острова. Більшість жителів тут займаються риболовлею і вирощуванням кокосів. Життя протікає спокійно і розмірено. Тур в Ваддуву коштуватиме дешевше, ніж на інші екзотичні курортні острови.

Відпочинок в Ваддуві з Києва

Острів Шрі-Ланка знаходиться південно-східного узбережжя Індостану. До 1972 року носив назву Цейлон. Велику частину острова займає рівнина, а в центрі є 2 гори:

  1. Підуруталагала (2524 м)
  2. Адамів Пік (2243 м).

Температура повітря на острові ніколи не падає нижче +25С. Але на острові яскраво виражений мусонний клімат: дощі тут йдуть з квітня по жовтень. У цей період море неспокійне і брудне, хвилі піднімаються заввишки від 1 метра. У цей період на пляжі багато професійних серферів, а новачкам заходити у воду небезпечно.

"Шрі-Ланка подарує тільки позитивні емоції, можливість розслабитися і відпочити".

Селище Ваддува практично не має інфраструктури. Тут знаходиться декілька готелів, є ринок і пара кафе. На ринку і в кафе туристи можуть купити екзотичні фрукти і морепродукти. Кухню Шрі-Ланки важко назвати різноманітною і вишуканою. Із-за високої вологості і жарких температур продукти швидко псуються. Що б цього не сталася, усі блюда рясно посилають пекучими прянощами і спеціями. Харчуватися краще в готелі, де подають європейську кухню і стежать за якістю продуктів.

Гарячі тури в Ваддуву

  • Туристи купують путівки в Ваддуву не за розвагами, а за душевним спокоєм і усамітненням.
  • Ваддува знаходиться поблизу двох популярних курортів - Калутара і Панадура. Між ними ходить транспорт, зокрема прокладена залізниця. Турист може швидко добратися у будь-який кінець острова. Тут розваг в досталь - нічні клуби, кафе, ресторани, шоу просто неба.
  • Біля селища також є озеро Болгода. Тут можна влаштувати сафарі або пікнік, піти на риболовлю і помилуватися незабутніми краєвидами.
  • Через Ваддуву проходить гірська річка Калу Гангу, яка прекрасно підходить для рафтингу. Турист-новачок може пройти невеликий уривок річки за 2-3 години, а досвідчені рафтери можуть організувати спуск на декілька днів. Річка має як широкі (до 250 м) уривки, так і вузькі, з порогами 4 і 5 категорій і водоспадом заввишки 7 метрів.
  • Раніше жителі селища були лікарями, сюди приходили люди по допомогу з різних куточків Шрі-Ланки. У перекладі з мови сенгал "Ваддува" буквально переводиться, як "земля лікарів".

Багаторічний досвід туроператора АНЕКС Тур дозволить організувати вашу відпустку максимально комфортно, а наша турагенція по вашому запиту підбере тільки кращі варіанти турів для відпочинку в Ваддуві.

TelegramViber