Тури в Велігаму

+3 дні

Гарячі тури в Велігаму ❤️ Шрі-Ланка 2024

Велігама

Гарячі тури в Велігаму ❤️ Шрі-Ланка 2024

Велігама - це невелике місто, яке розташоване на південній частині Шрі-Ланки. В ньому проживає багато арабів, німців, тамілів, малайців. Це курортне селище відрізняється невеликою кількістю населення - 75 тис. чоловік. Його люблять за різноманітність відпочинку, а також за красу околиць. Тому придбати тур у Велігаму бажають багато туристів.

Відпочинок в Велігамі з Києва з АНЕКС Тур

Купивши путівку в Велігаму ви точно не пошкодуєте - вас чекає приємний відпочинок на красивому пляжі, поряд з океаном. Це допоможе організувати компанія АНЕКС Тур - у нас відмінні умови співпраці за прийнятними цінами. Ми гарантуємо, що ваш відпочинок пройде вдало та цікаво.

Це тихе містечко живе за рахунок риболовлі та туризму. Так, воно добре підходить для любителів покататися на серфі. Постійні хвилі і бурхливе море сприяють відмінному проведенню часу на воді. Тут зручно новачкам, які хочуть зайнятися серфінгом, а також і професійним серфінгістам. Для тих, хто хоче навчитися цьому виду спорту, існує спеціальна школа, де проходять уроки і видаються дошки усім учням. Тому купити путівки в Шрі-Ланку варто навіть з цієї причини.

  • Величезна частина пляжу - це чисті піщані місця, без каменів і рифів. Тут можна прогулюватися уздовж берега або ніжитися у вируючому океані. Чисте океанічне повітря і жарке сонце дозволять вам розчинитися у відпочинку, розслабиться душею та тілом.
  • Оригінальним символом Велігами є рибалки, які встановили дерев'яні палиці недалеко від берега і таким чином ловлять рибу. Тому багато мандрівників люблять робити фото з ними на пам'ять.
  • Знайти ресторани або магазини можна уздовж центральної дороги. Там же можна обміняти гроші або відвідати місцеві базари. Купити океанську рибу можна прямо з рук рибалок на березі океану.

Пляж Велігами

Пляж курорту відрізняється довгою береговою лінією з чистим, дрібним піском, по якому приємно прогулятися босоніж. На пляжі ви рідко зустрінете великі скупчення людей, тому тут завжди тихо і спокійно. Серед розваг на пляжі ви знайдете серфінг.

Погода курорту

Велігама є круглорічним курортом. Якщо ж ви бажаєте відпочити за оптимальних погодних умов, тоді варто відвідувати курорт в низький сезон, який триває з липня по жовтень. Вірогідна наявність дощів і затягнутого неба, але для тих, хто не любить жару - це вигідний варіант. Що стосується високого сезону, то він триває з листопада по червень.

Путівки в Велігаму - основні пам'ятки

Хоч і пам'яток тут трохи, але туристам буде на що подивиться:

  1. У 14 км від селища знаходиться зміїна ферма, де можна побачити різні види змій.
  2. Недалеко від пляжу ви зможете подивитися на блакитних китів, вирушаючи на човні з екскурсоводом.
  3. Також недалеко від курортного містечка знаходиться черепашача ферма.
  4. Ще можна помилуватися місцевою архітектурою. Дуже притягають статуя Бога Смерті, яка була висічена в скельній брилі.
  5. Також ви зможете постежити за різноманітністю будинків - від красивих особняків з пряниковим різьбленням до буддійських дагоб і церков.

Хочете вдало провести відпочинок на Шрі-Ланці? Тоді звертайтеся в АНЕКС Тур - наша турагенція забезпечить комфортний відпочинок за доступною вартістю. Ви повернетеся з приємними спогадами і красивими фотографіями з пляжу Велігами.

TelegramViber