Тури в Бангкок

+3 дні

Екскурсійні тури у Бангкок 2024 ❤️ ANEX Tour

Бангкок

Екскурсійні тури у Бангкок 2024 ❤️ ANEX Tour

Одним з найважливіших і більших міст Південно-східної Азії є столиця Таїланду - Бангкок. Це величезний, постійно в русі "мурашник", в якому мешкає більше, ніж 8 мільйонів людей. І при цьому кількість населення постійно росте. Щодня дороги міста заповнюють понад 7 мільйонів транспортних засобів. Путівки в Таїланд повинні включати відвідування столиці. Адже це один з важливих туристичних центрів країни.

Гарячі путівки в Бангкок з Києва

Путівки у Бангкок - в дивовижне місто, яке вражає розкішшю і контрастами. Адже тут поряд з суперсучасними будівлями є присутньою простота та убогість. Тут є автостради на декілька поверхів, дивовижної краси буддійські храми, красиві хмарочоси і житлові комплекси.

 • Місто лежить на рівнині, на березі ріки Чаопхрая. Це також великий річковий порт і 22 за розміром місто світу. Воно досить чисте, адже за сміття тут введені штрафи.
 • Ті, хто живе в старому Бангкоку, мешкають в приватних будинках, які дуже щільно забудовані. Але все більше людей хочуть жити в комфортних багатоквартирних будинках. Найбідніші тайці проживають в халупах, на околицях.
 • Так, як у Бангкоку багато китайців та індійців, то місто має від цього особливий колорит.

Столиця Таїланду - це місто тисячі храмів. Їх тут дуже багато. Розкішні і прості, дуже великі і зовсім крихітні. Окрім цього тут:

 1. Багато ринків і торгових вулиць;
 2. Є бюджетні хостели і розкішні готелі;
 3. Багато хороших кафе, ресторанів, закусочних з місцевими блюдами.
 4. Є місця, де можна випити спиртні напої, розслабитися.

У Бангкоку все змішалося і створює неповторний колорит, який не залишає байдужим туристів.

Що обов'язково подивитися на відпочинку у Бангкоку?

У цьому місті можна нескінченно тинятися вулицями, гуляти, відвідувати унікальні музеї і храми. Тут є, де розгулятися будь-якій людині. Одним з найважливіших туристичних об'єктів є королівський палац. Вхід платний, не можна заходити туди в шортах, футболці. Він оточений красивим парком, великою стіною, знаходиться далеко від багатолюдних кварталів і використовується як резиденція. Тут також розміщений і музей. Вхід охороняється, а в самому палаці можна відвідати прекрасний храм Пхра Кео. У нім знаходиться статуя Смарагдового Будди. Йому преклоняються самі міністри. Три рази в рік король міняє одяг Будді. І це вважається великим таїнством.

 • Найвідоміший являється храм Вати Пхо. На південь від королівського палацу розміщений прекрасний і неймовірно живий храм. Він працює щодня. Красиві будівлі і учбові заклади, баскетбольні майданчики і ставки роблять цей храм особливим.
 • Ват Пхо був побудований ще в 17 столітті, тому є дуже старим храмом в тайській столиці. Найголовнішою пам'яткою храму є Будда, що лежить. Точніше його золота статуя. Вона має 45 метрів, одна тільки посмішка Будди займає 5 метрів!
 • Обов'язково відвідайте і будинок Джима Томпсона. Це резиденція, яка розташована в центрі міста. Вона складається з 6 будинків, зроблених з тика. Будинки традиційно-тайські. У них багато антикваріату і інших речей. Туристам розповідять дивовижну історію життя Томпсона, а також про те, куди ж він пропав в 60-х роках минулого століття.
 • Звичайно ж, щоб насолодитися яскравістю, відвідаєте китайський квартал. Тут вузькі вулички з'єдналися з магазинчиками, барами, ресторанами, храмами. Тут можна смачно поїсти, випити, послухати живу музику і розслабитися.
 • А якщо вам набридне шум і гам багатомільйонного міста, то можна відвідати парк Lumpini. Він був побудований ще в 20-х роках минулого століття. Тут є величезне озеро, алеї, газони, все красиво і дуже доглянуто. Тут люблять влаштовувати пікнік жителі міста і туристи. А ще в озері можна побачити варанів.
 • Коли вам захочеться купити щось національне і незвичайне, відвідаєте ринок "Чатучак". Його відкрили ще в 1982 році. Тут працює більш ніж 15000 торгових точок і можна купити все. А також скуштувати національні блюда.

Про Бангкок можна говорити вічно. Тур у Бангкок стане для вас яскравим сплеском емоцій, радістю та насолодою. І в цьому місті приємно знаходиться, незважаючи на жару і виражені сезони дощів і посухи. Тут завжди є чим зайнятися. І багато хто залишається тут набагато довше, ніж планував. Адже це дійсно красиво, сучасно і в той же час автентично. І АНЕКС Тур вам допоможе зробити все, щоб відпочинок запам'ятався.

TelegramViber