Тури в Крабі

+3 дні

Острови Крабі, Таїланд ❤️ особливості пошуку туру 2024

Крабі

Острови Крабі, Таїланд ❤️ особливості пошуку туру 2024

Якщо кращий варіант відпочинку обумовлений кардинальною зміною навколишнього оточення, то тури в Таїланд, зокрема на курорт Крабі, стануть оптимальним вибором для відпустки. Курорт є провінцією на материку, розташованою недалеко від Пхукета і абсолютно ніяк не пов'язаний з крабами. Назва переводиться як один з видів ритуальної зброї, яка вже давно не використовується місцевим населенням.

Гарячі путівки на відпочинок в Крабі

Вибір на користь Крабі в першу чергу обумовлений неймовірно красивими прямовисними скелями і чистими пляжами. Багато туристів саме в Крабі відчувають себе героями відомого фільму Аватар. У районі селища Ао Нанг не самі кращі пляжі, зате неймовірно красиві вечірні заходи. Для комфортного пляжного відпочинку краще відправитися на сусідні острови. Особливо це стосується півострова Рейлі.

Вхід в море пологий, що важливо для сімейного відпочинку з дітьми але варто враховувати характер приливів та відливів. Знайти гарячі путівки в Крабі за прийнятними цінами варто тим, хто хоче відпочити від повсякденного поспіху і численності шумного натовпу, оскільки навіть в пік курортного сезону тут значно менше людей, ніж в тому ж Пхукеті.

Кліматичні умови курорту

Курорт знаходиться в південній частині Таїланду, тому тут майже круглий рік волого і жарко, а період сонячної погоди змінюється тривалими зливами. Якщо вдень температура повітря досягає +30°C, то вночі вона нижче всього на 5-7 градусів. Вибирати тури в Таїланд на острови Крабі краще всього в грудні, січні або лютому. Вже з приходом весни тут стає дуже жарко (до +36°C) і все частіше йдуть зливи. Якщо в цей період тут найбільше відпочиваючих, то в літній сезон дощів сюди їдуть за самотою і спокоєм за максимально доступними цінами. Із-за рясних дощів і сильних хвиль не завжди виходить покупатися, але відсутність сторонніх людей іноді буває найважливішим критерієм у виборі напряму майбутньої поїздки.

Краще, якщо тур планується на 2-4 тижні. Тропічний клімат відрізняється підвищеною вологістю, тому деяким мандрівникам потрібний час для акліматизації. Ще один важливий нюанс - купити тур в Крабі краще в другій половині осені і до квітня. Усю решту (з травня по жовтень) часу тут царює сезон злива, яка не припиняється по декілька днів.

Активний і пляжний відпочинок в Крабі

Пошук туру в Крабі для довгожданої відпустки важливо проводити з урахуванням побажань і вимог до такого відпочинку. Наприклад, для розслабленого пляжного релаксу краще вибирати пропозиції в районі півострова Рейлі. При цьому важливо враховувати, що затишні кафе і ресторани, а також дайвінг-центри більше сконцентровані в районі бухти Ао-Нанг. Саме тут вважають за краще зупинятися любителям активного зайняття віндсерфінгом і сноркелінгом, а також є пропозиції для захоплюючих екскурсій на катерах в напрямку:

  • Хат-Рей-Ле
  • Ко-Тхап
  • Ко-Мо
  • Пхі-Пхі
  • Тхам-Пхра-Пода
  • Ко-Кай (в період відливів проявляється унікальна піщана коса, що сполучає три острови)
  • Кхлонг-Тхом (з гарячими джерелами і пішою прогулянкою по джунглях).

В основному екскурсійні поїздки починаються в дев'ять ранку (з відправленням катерів) і завершуються близько чотирьох вечора, коли мандрівників повертають назад.

Що стосується саме розслабленого відпочинку на узбережжі, то важливо пам'ятати, що пляжі тут громадські, а прокатом шезлонгів і парасольок займаються найближчі ресторани і масажні салони. Наприклад, шезлонгом можна користуватися безкоштовно за умови оплати сеансу масажу. У плануванні відпустки обов'язково варто внести оренду каяка, щоб поплавати серед напрочуд красивих скель.

З самих затребуваних варто виділити пляж Хат-Рей-Ле, вірніше його західна частина. Зі східного боку узбережжя має мулкий грунт і частково покрите мангровими заростями. На пляжі Шелл Фоссі, облаштованому з плит спресованих молюсків купатися не можна, але можна прогулятися в якості екскурсії. Хат-Нопхарат-Тхара - це шестикілометрове піщане узбережжя, яке є частиною місцевого національного парку. У цьому районі розташовані найзручніші місця для плавання.

По-особливому красива відпустка, що запам'ятовується, буде на території острова Ко-Пода. Оскільки він відноситься до володінь національного парку і перебування тут платне. Добратися можна на човні. Прекрасний дикий пляж дуже нагадує кадри з реклами "Баунті" з райською насолодою - ультрамаринове море і білосніжний кораловий пісок. Замість шезлонгів і парасольок - тінь від скель і пальм. Жодного кафе або навіть кабінок для переодягання тут також не знайти.

Варіант відпочинку в Крабі на пляжі під назвою Хат-Тхам-Пхра-Нанг обов'язково запам'ятається пишністю краси скель і печер, а також дрібним білим піском і ідеально чистою виблискуючою водою. До цього пляжу можна добратися тільки на човні. У пошуках оптимального розташування усіх зручностей і комфорту варто звернути увагу на пропозиції від готелів, розташованих в районі печери і лагуни "Пхра-Нанга". Тут обов'язково знайдуться відповідні варіанти практично на будь-який смак і гаманець. Сюди також рекомендується знайти тур і в якості сімейного відпочинку з маленькими дітьми (зручний пологий вхід в море).

З АНЕКС Тур в Крабі з Києва

В період відпустки в Крабі обов'язково треба виділити час на прогулянку по місцевих магазинчиках у пошуках приємних дрібниць і пам'ятних сувенірів для рідних і близьких людей. Серед екзотики варто звернути увагу на шоколад із зеленого чаю, варення з дуріана (має осоружний запах, але приємний смак), а також місцеві солодощі, яких більше ніде не знайти. Для істинних поціновувачів прекрасного провінція Крабі запам'ятається покупками одягу з тайського шовку, а також красивими прикрасами з місцевими перлами. Найбільший вибір таких покупок знаходиться на сувенірному ринку в селі Кхо Пануї.

Що стосується неповторних задоволень, обов'язково треба знайти можливість і час, щоб віддати своє тіло в умілі руки тайських масажистів. Тільки так вийде по-справжньому розслабитися і про все забути.

TelegramViber