Тури в Джербу

+3 дні

Тури в Джербу 2024 ❤️ острів в Тунісі

Джерба

Тури в Джербу 2024 ❤️ острів в Тунісі

Багато хто ставить питання, який курорт вибрати для відпочинку в Тунісі. Путівки в Джербу - хороше рішення для тих, хто хоче насолодитися чистим, теплим морем, м'яким білим піском, познайомитися зі східним колоритом.

Чому варто вибрати острів Джерба?

  1. Джерба - найбільший південний Середземноморський острів Тунісу. Температура повітря тут завжди на декілька градусів вище, ніж на материковій частині країни, тому і туристичний сезон може тривати аж до листопада.
  2. Острів займає всього 500 м2, тому його можна легко об'їхати впродовж відпустки. Знайти тур в Джербу не складе великих труднощів. Острів переповнений готелями і туристичними пам'ятками.
  3. Дістатися до острова з материкової частини можна трьома способами – по морю (поромом) або сушею (є штучно насипана вузька дорога), небом (є невеликий аеропорт). Гарячий тур в Джербу запропонує один з цих варіантів, вибір залежатиме від фінансових можливостей туриста.
  4. Тур на двох в Джербу запам'ятається чистим і теплим морем. Згідно із законом усі пляжі в Тунісі громадські. Вони обладнані лежаками, більшість призначені для тихого спокійного відпочинку, але є в жвавіші, наприклад з сітками для пляжного волейболу. По усьому острову ходять верблюди, за незначну плату на них можна покататися.
  5. На острові є велика колонія фламінго, ростуть фінікові пальми. Попри те, що для цієї місцевості характерний пустинний ландшафт, в туристичному районі багато зелені. Якщо вирішите вийти з готелю погуляти по місту, тут на вас чекають старовинні вулички, східні базарчики з виробами ручної роботи.
  6. Відпустка в Джербі пройде відмінно, завдяки великому кількості автентичних кафе і ресторанів, в яких подають національну кухню та напої Тунісу. Тут завжди дуже весело і душевно, панує дружня атмосфера, а кухня назавжди уразить великою насиченістю спецій та різноманітністю.

Відпочинок в Джербі з Києва з АНЕКС Тур

Туніс - чудова, самобутня країна з багатою історією і культурою. Вона багата природними пам'ятками, притягає туристів незвичайною кухнею та теплим кліматом. Приїжджати сюди радять з квітня по листопад, коли температура повітря складає від +25 +33С. Кількість опадів тут мінімальна у будь-який сезон, немає сезону дощів. Море залишається спокійним і чистим. У зимові місяці температура повітря опускається не нижче, ніж до +10С, а вода в морі залишається в межах +20С. Взимку тут дмуть сильні вітри, тому море стає неспокійним і брудним. У холодний сезон ціни тут на порядок нижче.

  • Пошук туру в Джербу краще віддати професіоналам. Туніс граничить з войовничою Лівією, тому по усій території країни їздять військові машини, є блокпости. Вони спрямовані на підтримку порядку, захист населення. Завдяки їх роботі відпочинок в Джербі став абсолютно безпечним.
  • У Тунісі ходить динар. У обмінниках легко можна поміняти долари і євро, але ніяк не гривні, тому перед від'їздом обов'язково потурбуйтеся про придбання відповідної валюти. Що стосується візи, то для туристів, які приїхали сюди на строк до 90 днів, вона не потрібна. Це робить країну ще привабливішою для туристів.
  • 99% населення Тунісу - араби. Із-за великого напливу туристів з пострадянського простору, вони непогано знають російську мову. Завдяки цьому зробити покупки або замовити блюда в ресторані не складе великих труднощів. У деяких регіонах туризм - основний спосіб заробітку, тому до відвідувачів відносяться дуже ввічливо.

Якщо хочете незабутньо провести відпустку в Тунісі, зверніться в туристичну агенцію АНЕКС Тур. У нас працюють професіонали, які допоможуть зробити ваш відпочинок незабутнім!

TelegramViber