Тури в Махдію

+3 дні

Гарячі путівки в Махдію ❤️ пляжний курорт в Тунісі 2024

Махдія

Гарячі путівки в Махдію ❤️ пляжний курорт в Тунісі 2024

Махдія - невелике містечко в Південній стороні Тунісу. Він відрізняється спокійним відпочинком. Усі туристи можуть насолодитися цікавими пам'ятками, які надовго залишаться в пам'яті. Тур в Махдію стане відмінним варіантом для молодожон і сімей з дітьми. Відправитися на відпочинок в Туніс можна з АНЕКС Тур, наша турагенція зробить все, щоб відпочинок пройшов на вищому рівні.

Відпочинок в Махдії - особливості пляжів

Усі відвідувачі міста просто зобов'язані побувати на піщаних пляжах на березі Середземного моря. Зони відпочинку діляться на три види:

  • у центрі міста
  • готельні
  • дикі.

На центральних пляжах часто можна зустріти валуни. Тому там мало відвідувачів. В основному усі вважають за краще проводити час на території виділеній готелем. Готелі 5 зірок працють по системі "все включено" надають своїм клієнтам усе необхідне. Також вони оснащені розвагами, які можна спокійно відвідати. На вибір кожному туристові пропонують провести час різними способами. Найпоширенішими пропозиціями є:

  • катання на човні або катамарані
  • зайняття водним спортом
  • тренажерні зали
  • басейни, облаштовані місцями для відпочинку та ін.

Підводний світ Махдії дуже притягає професійних дайверів, проте новачки також можуть пройти навчання по підводному плаванню, яке займає 5 днів. По закінченню курсу ви навчитеся занурюватися у воду із спеціальним спорядженням.

Дикі пляжі славляться чистотою природи. Ці місця не зворушені будівлями і зберігають свій вид вже декілька сотень років. Там немає шезлонгів, та і відпочивальників мало. Це відмінний варіант провести час наодинці з природою.

Відвідавши курорт з АНЕКС Тур кожен турист зможе знайти для себе відповідний вид відпочинку в Тунісі.

Пам'ятки міста Махдія

На набережній встановлена величезна кількість магазинів, в яких можна знайти абсолютно все. Також є затишні кафе з різноманітними блюдами.

Місцеву медину просто зобов'язані відвідати туристи міста. Це середньовічний квартал, який оточений міською стіною. Знамениті Чорні ворота завдовжки 40 метрів ведуть з міста через кріпосну стіну в центр медини.

У Музеї Махдії можна ознайомитися з колекцією національного одягу жителів. Там представлені різні наряди з вражаючими прикрасами із золота. На останніх поверхах будівлі можна насолодитися неймовірною красою старого міста і мису Африки з фортецями епохи Фатимідів.

Піднімаючись на одну з веж можна побачити те, що залишилося від фортифікаційних споруд Фатимідів. Відпочинок в Махдії дозволить дізнатися багато нового про Північну Африку.

Погодні умови

Найоптимальнішим часом для відвідування міста є період з травня по листопад. В цей час температура повітря складає в середньому +28°С. Оксамитовий сезон припадає на вересень. А в липні і серпні найвища температура. Різниця між денним і нічним часом може досягати до +10°С. В зимовий період в місті іноді проходять дощі, в основному прохолодно.

Тури в Махдію з Києва з АНЕКС Тур

Махдія одне з найбарвистіших міст в Тунісі. АНЕКС Тур допоможе здійснити неймовірну подорож. Довіряючи професіоналам, які знають що треба для неймовірного відпочинку, можна ні про що не турбуватися. Від вас необхідно лише вибрати місце і купити тур в Махдію. Наша турагенція повністю враховує усі побажання туриста. Звертаючись до нас можна бути упевнені в тому, що відпочинок буде просто незабутній.

TelegramViber