Тури в Монастір

+3 дні

Гарячі путівки в Монастір ❤️ одна з перлин Тунісу

Монастір

Гарячі путівки в Монастір ❤️ одна з перлин Тунісу

Тур в Туніс повинен обов'язково проходити через місто Монастір. Навіть якщо ви зупинилися в іншому поселенні, туди обов'язково потрібно з'їздити, щоб відчути усю самобутність Північної Африки і отримати незабутнє задоволення за доступну ціну. Цей курорт підходить для людей, що люблять неспішний відпочинок, сімей з маленькими дітьми і спортсменів, що люблять такі види спорту як гольф і кінну їзду.

Обирайте гарячий тур в Монастір - це куточок раю, омиваний середземним морем надовго залишиться у вашому серці.

Чим займатися на відпочинку в Монастірі?

Відпустка в Монастір це передусім неспішні прогулянки по вузьких вуличках, купання на широких піщаних пляжах і відвідування цікавих екскурсій. Свою сучасну назву курорт дістав завдяки арабам, до цього тут жили римляни і фінікійці. Так що історія міста багата і починається ще до нашої ери. Відпочинок в Монастірі не підійде молодим людям таким, що любить шумні вечірки. Місць з подібними розважальними закладами тут немає. Ресторани і бари цього курорту працюють з ранку до вечора і закриваються на ніч. У них подається національна туніська кухня, найпоширеніші блюда це:

 • кускус - пшенична крупа, яка готується 100 різними способами
 • щорба - томатний суп
 • бріки - своєрідний вид млинців по-африканськи
 • різноманітні солодощі на основі фініків.

Пляжний відпочинок в Монастірі створений для туристів з дітьми. Прибережні схили пологі, море відрізняється довгою мілководою ділянкою, а дно піщане на усьому пляжі, незалежно від того готельний він або муніципальний.

З розваг на пляжі можна зайнятися:

 • сноркелінгом
 • дайвінгом
 • морською прогулянкою на човні
 • катанням на водному мотоциклі.

Для туру на двох в Монастір - існує безліч затишних кафешок і невеликих ресторанчиків, а також прогулянки по місту з обов'язковим є відвідуванням тутешніх магазинчиків.

З пам'яток на цьому курорті можна відвідати:

 1. Мавзолей Хабіба Кургіби. Це не просто склеп, а цілий музейний комплекс, пов'язаний з історією міста, тут лежить перший президент Тунісу, який був народжений в Монастірі.
 2. Фортецію Хартем. Старовинна фортифікація, розташована в порту, була створена для захисту від піратів.
 3. Медіну. Так в арабських містах називають місце для торгівлі, воно тут дуже жваве, має безліч кав'ярень і кальянных.

Для людей тих, що віддають перевагу активному відпочинку в цьому місті є декілька великих майданчиків для гольфу, які використовуються в міжнародних змаганнях. Також тут дуже популярні усі види кінного спорту. У Монастірі можна відправитися в кінну прогулянку до найближчого міста і непогано провести час, відчувши себе справжнім африканським дослідником.

З АНЕКС Тур в Монастір з Києва 2024

Туристичний період на цьому курорті триває з ранньої весни до пізньої осені. Життя в Монастірі завмирає лише на сезон дощів, який доводитися на нашу зиму. Усю решту часу тут тримається тепла літня погода. Звертайтеся в нашу турагенцію АНЕКС Тур і вибирайте - тур в Монастір. Ми забезпечуємо наших туристів усім необхідним для безтурботного відпочинку. Ми допоможемо вам знайти тур в Туніс з найоптимальнішими умовами, у відповідний час і на потрібний період, звичайно ж за доступну ціну.

TelegramViber