Тури в Набель

+3 дні

Путівки в Набель з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Набель

Путівки в Набель з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Набель - чарівний морський курорт на західному узбережжі Тунісу. Ви належним чином оціните доброзичливі сімейні клуби і не сильно завантажені пляжі.

Набель один з найвідоміших центрів ремесла. Тут можна придбати красиву кераміку і декоративні предмети з шкіри та металу. Якщо ви хочете трохи втекти з цього спокійного курорту, Хаммамет не за горами! Ви можете відвідати центр Набеля за кермом автомобіля або пішки по вулицях з красиво оформленими будинками і архітектурою проспектів. Численні крамниці і магазини, вміст яких виливається на тротуар, ломляться від керамічних тарілок, забарвлених в яскраві кольори. Це одна з фірмових родзинок Набеля. Тут ви знайдете чудовий вибір кераміки для себе та на подарунок. Купити тур в Набель в нашій турагенції АНЕКС Тур ви виберете не лише комфортні умови перельоту, але і незабутню подорож на все життя.

Знайдіть час, щоб поторгуватися. Ви не лише отримаєте набагато привабливішу ціну, а і випробуєте задоволення від спілкування з продавцем. Пам'ятайте також, що ремесла Набеля зосереджені на квіткових водах, вишитих блузах і декоративному кованому залізі.

Які місця можна відвідати на відпочинку в Набелі?

Вибираючи гарячий тур в Набель не забудьте про одноденні поїздки в Туніс, Карфаген і Сіді-Бу-Саід, адже вони дуже важливі. У групі вам не доведеться турбуватися про те, щоб визначити місця для відвідування найбільш популярних пам'яток архітектури. Можна купити ту ж екскурсію індивідуально, на автобусі до Тунісу (декілька відправлень в день), потім на потягу до Карфагена і Сіді-Бу-Саіда.

Регіональний археологічний музей, розташований уздовж проспекту Хабіба Бургіба, включає історичну карту Набеля, а також дуже прекрасні експонати рунічних і римських часів. Кераміка, масляні лампи, прикраси, монети, вази і амфори складають основну колекцію цього музею. Найстаріші об'єкти відносяться до сьомого століття до нашої ери і припадають на рунічний період міста. Інші були створені в III столітті до нашої ери. Тому ви завжди зможете вибрати цікаві екскурсії, коли купите путівку на відпочинок в Набель.

Ринок туристичного містечка

Набель, усіяний численними торговими вулицями, також відомий своїм щотижневим ринком, який проходить в п'ятницю уранці. Розташований на площі Верблюжого ринку ярмарок сільського господарства і ремесел збирає значну частину місцевого населення. Ви можете купити дуже смачні фрукти і овочі, вирощені в цьому регіоні.

Що можна придбати в Набелі?

Що стосується гончарної справи, Набель - відомий центр цього ремесла. Знайдіть час, щоб пройтися між магазинами, щоб отримати уявлення про різні якості глини і ремесла в цілому. Вцілому, неглазурована глина призначена для декоративного використання, але залежно від способу виготовлення посуд, навіть глазурований, може розколотися після того, як він буде в духовці. Не сумнівайтеся, відвідайте виробничий центр, якщо хочете забрати що-небудь додому в якості сувеніра.

Гарячі тури в Набель

Звертайтеся до наших менеджерів і вам допоможуть з підбором оптимального туру в Набель за доступною ціною для молодожонів, сімей з дітьми або звичайних туристів, які звикли подорожувати наодинці. Тур на двох в Набель має безліч переваг в цілому. Ви не лише заощадите гроші, а і поповните свої емоції новими незабутніми враженнями. АНЕКС Тур знає як зробити відпочинок комфортним для кожного туриста!

TelegramViber