Тури в Сусс

+3 дні

Путівки в Сусс ❤️ неперевершений курорт

Сусс

Путівки в Сусс ❤️ неперевершений курорт

Багато один хто один раз приїхавши в Сусс хочуть повертатися сюди знову і знову. Туристичне місто багате пам'ятками, радує чистими пляжами і теплим морем. Тур в Сусс коштує відносно недорого і дарує незабутні емоції та гарний настрій. Туроператор АНЕКС Тур візьме на себе увесь клопіт по організації вашого відпочинку, вам залишається тільки насолоджуватися відпусткою.

Відпочинок в Сусс, Туніс 2024

  • Сусс - невелике місто на східному узбережжі Середземного моря - знаходиться в парі годин їзди від столиці Тунісу. Популярністю у туристів він отримав тільки в середині минулого століття, але вже встиг зайняти гідне місце в усіх путівниках.
  • Вся річ у тому, що місто саме по собі неймовірно красиве. У ньому величезна кількість старовинних будівель, прикрашених національним орнаментом. Гуляючи по них здається, що опинився в східній казці. Тур на двох в Сусс завжди дуже романтичний, допомагає подарувати парі другу весільну подорож.
  • Окрему увагу туристи приділяють базару в центрі міста. Тут можна придбати не лише сувеніри ручної роботи, а і вироби з натурального хутра і шкіри, килими і багато що інше. Вартість на порядок нижча, ніж у нас.
  • Також тут є величезний музей, в якому історія міста розповіла за допомогою мозаїки. Багато хто його вважає одним з найкрасивіших. Повертаючись сюди знову туристи знаходять нові сюжети, на які раніше не звертали увагу, відкривають музей для себе наново.

Гарячі путівки в Сусс купують не лише для того, щоб насолодитися красою міста, а заради чистого, білосніжного пляжу і теплого моря. Узбережжя вважається громадським, тут немає приватних пляжів. Незважаючи на це, тут ніколи немає водоростей і медуз, зате є все для приємного проведення часу.

У парі кілометрів від міста є порт «Ель Кантауї». Можна насолодитися різноманітністю яхт або навіть орендувати одну з них для невеликого морського круїзу або риболовлі. Порт вважається справжньою перлиною Тунісу, тут неймовірно красиво. Знайти тур в Сусс можна тільки заради цього.

Тури в Сусс з Києва

Туніс - дивовижна країна з неймовірно красивою культурою і смачною кухнею. Щорічно сюди приїжджають тисячі туристів з країн Європи і пострадянського простору. Тут вони знаходять красиві чисті пляжі, тепле море і незабутній колорит.

Туніс знаходиться на півночі Африки на узбережжі Середземного моря. Середньодобова температура з квітня по листопад тут складає +25С +33С, тому переважно приїжджати сюди саме в цей часовий проміжок. Тут не буває сезону дощів, як в тропічних країнах, а вода увесь рік залишається теплою, тому не треба чекати, поки вона прогріється. Взимку море стає неспокійним і каламутним, але приїхати можна для того, щоб насолодитися архітектурою і культурою. Відпочинок в Сусс залишається незабутнім за будь-якої погоди, незалежно від пори року.

Завдяки тому, що потік туристів в країну постійно росте, місцеві жителі вже трохи знають російську мову. Це робить відпустку в Суссі привабливішою і насиченою, адже зробити замовлення в кафе, купити товари на ринку або знайти розваги стає набагато простіше.

Пошук туру в Сусс віддайте професіоналам нашої турагенції АНЕКС Тур. Ми зможемо підібрати найбільш відповідний варіант, спираючись на ваші переваги і фінансові критерії.

TelegramViber