Тури в Махмутлар

+3 дні

Путівки в Махмутлар ❤️ Аланія 2024

Махмутлар

Путівки в Махмутлар ❤️ Аланія 2024

Чи знали Ви, що найбільш інтернаціональне місто Туреччини - це Аланья? Найбільшу кількість європейців та наших співвітчизників Ви можете зустріти в одному з районів міста - Махмутларі. Це місце славиться абсолютною тишею, бюджетним відпочинком, демократичними цінами на нерухомість. Обравши тур в Туреччину в Махмутлар, Ви особисто побачите - чому це місце користується такою популярністю серед туристів. Ми впевнені, що тур в Аланію до Махмутлару підкорить Вас доступним і комфортабельним відпочинком.

Гарячі тури в Махмутлар з Києва

  • Махмутлар - курортне селище, що розташоване в 10 км від Аланії. На сході курорт омиває Середземне море, з північного боку підносяться гори. Заблукати під час відпочинку в Махмутларі просто неможливо: тут паралельно до берега розташовані три основні вулиці, а перпендикулярно до них прямо до пляжу тягнуться маленькі вулички. Уздовж головних вулиць споруджена жвава автомобільна траса "Шосе Д-400", що веде прямо в Аланію.
  • Тур в Махмутлар допоможе Вам відмінно оздоровитися: місцевість зелена, славиться фруктовими садами та банановими плантаціями, на околиці курорту розкинувся лісовий масив. Цілюща суміш морського та гірського повітря принесе відчуття тропічного раю, є неповторним лікувальним бальзамом для легень, нервів та організму в цілому.
  • У 2014 році в Махмутларі почався масштабний будівельний бум. Це спричинило значний приріст населення, місце стало найбільш густозаселеним районом Аланії. Велика кількість іноземців, в тому числі й російськомовних, придбали собі нерухомість в Махмутларі.

Пляжний відпочинок в Махмутларі: рекомендації

Тур в Махмутлар - це гальковий широкий пляж, хвилясте море, кришталево чиста вода. Протяжність берегової лінії курорту близько 10 км. Біля входу у воду є плити з каменю, які в деяких місцях штучно зрізані для зручного занурення. До відпустки у Махмутлар беріть з собою захисні тапочки з нековзною підошвою, щоб вберегти ноги від гальки та впевнено ходити слизькими плитами. Деякі пляжі від готелів засипані дрібним піском, щоб туристам було комфортно засмагати. При пошуку туру в Махмутлар варто врахувати, що море тут переважно неспокійне та глибоке. Приблизно в метрі від берега вже можна плавати.

Перле - один із самих просторих пляжів міста. Фактично він належить до селища Каргиджак, але чіткої межі між ним та Махмутларом немає. На цьому пляжі відсутні неприємні кам'яні плити, вода чиста й прозора.

Інфраструктура берегової лінії курорту:

  1. Гості готелів безкоштовно користуються встановленими на пляжі парасолями від сонця та шезлонгами відповідно до карті пляжу.
  2. Кабінки для переодягання.
  3. Уздовж узбережжя розташовані вишки рятувальників.
  4. Понтони для зручного входу в море.
  5. Прямо на пляжі та вздовж вулиць відкриті кафе та бари.
  6. Водні розваги - гідроскутер, батут, «банан», катамаран, парасейлинг тощо.

У селищі немає якихось незвичайних розваг, тут досить тихо та спокійно. Сімейний тур в Махмутлар з дітьми поєднує морські розваги, прогулянки в парках та відпочинок на дитячих майданчиках. Величезний плюс, що селище витягнуте вздовж берега: майже всі туристичні готелі знаходяться біля моря. Серед них багато хороших готелів - 4 зірки, що доступні практично кожному мандрівникові.

Знайти тур в Махмутлар з Києва на найвигідніших умовах допоможе Вам наше турагенція АНЕКС Тур!

TelegramViber