Тури в Анкару

+3 дні

Анкара 2024 ❤️ пориньте в яскраве життя серця Туреччини

Анкара

Анкара 2024 ❤️ пориньте в яскраве життя серця Туреччини

Столиця Туреччини - Анкара, це красиве, самобутнє і цікаве місто. У нім з'єдналися історія і сучасність. У світі мало відомо про це чарівне місце, адже це не туристичний центр. Це - ділове, офіційне місто. Але тут є не лише манірність дипломатичних кварталів, блиск торгових центрів і банків. Коли ви вирішите купити тур в Туреччину, то в головному місті країни ви з легкістю знайдете сліди історичних подій, старі будинки, фортецю і дух епохи, що пішла.

Незвичність і краса Анкари з АНЕКС Тур

Анкара - прекрасне місто, яке розкинулося на Анатолійському плоскогір'ї. Висота над рівнем моря майже 1000 метрів, клімат напівпосушливий. Літо досить жарке, а зими бувають дуже холодними. У столиці мешкає більше 5 мільйонів людей. Це сучасне місто, що розвивається, яке зберігає традиції минулого.

Анкара - дивне місце, адже тут:

 1. Органічно з'єднуються традиційне мусульманство і європейські традиції.
 2. Старе і нове.
 3. Просте і складне.
 4. Історичне і модерністське.

Анкару заснували ще в 2-му тисячолітті до нашої ери. У ньому є сліди від багатьох народів і подій, які тут відбувалися. Але до початку минулого століття це було маленьке, нічим не примітне містечко. З початком боротьби за незалежність, місто поступово перетворилося на один з найзначиміших, і в 1923 році стало столицею.

За 28 кілометрів від міста розташований аеропорт. Добратися від нього до центру міста можна на автобусі. Частенько відпочинок в Анкарі не розглядають, як туристичний об'єкт, він служить "перевалочною" базою, тут зупиняються на 1-2 дні. Але, незважаючи на це, в столиці є що подивитися.

У місті є великий ринок, величезна кількість торгових центрів, прекрасна їжа, у тому числі вулична. Тут готують багато традиційних блюд, а також можна спробувати дуже смачні морепродукти.

Що побачити в столиці Туреччини?

Анкара - багата на пам'ятки. Це велике місто, де з'єднався Захід і Схід. Одним з найвідоміших районів є Улус. Він розташувався навколо фортеці і являє собою традиційні забудови і удома начала 20-го століття. Екскурсійна путівка в Анкару обов'язково включатиме поїздку в цю частину міста.

 • Головною пам'яткою Улусу є фортеця. Вона стоїть на високому пагорбі. Її побудували ще в 7-му столітті, і з того часу вона використовувалася як оборонну споруду. У ній можна побачити особливості спорудження середньовіччя. Тут можна відчути дух і аромат традиційної Туреччини. У районі Улус йде реставрація, яка зробить його ще прекраснішим.
 • Біля площі Улус реально побачити старовинні римські руїни. Там можна побачити колону Юліана, римські лазні, храм Августа. Тут приємно прогулятися, подумати.
 • А щоб перейнятися турецьким духом, треба відвідати Хамамону. Це відреставрований старий район. Тут є удома, вузькі вулички, древні мечеті, відчувається стиль Османа.
 • Гарячий тур в Анкару не може обійтися без відвідування Коджатепе. Це величезна мечеть в неокласичному стилі. Її побудували в 1987 році. Вмістити вона може до 20 тисяч чоловік.
 • Відвідайте Атакуле - висока будівля, яку видно майже з будь-якої точки міста.
 • Також підіть в музей Ататюрка. Адже велична монументальна будівля не може залишити байдужим.
 • Звичайно ж, варто відвідати і Килим - красиву будівлю, яка скоро відсвяткує своє століття.
 • І так, не можна не помилуватися на шикарний Президентський палац, який навіть набагато краще за Версаль!

Відпочинок в Анкарі з Києва - це прекрасне місце для уікенда і знайомства з Туреччиною. А наше турагенція АНЕКС Тур зробить все, щоб ви хотіли повертатися сюди знову і знову!

TelegramViber