Тури в Калєічи

+3 дні

Путівки в Калєічи 2024 ❤️ Туреччина з АНЕКС Тур

Калєічи

Путівки в Калєічи 2024 ❤️ Туреччина з АНЕКС Тур

Часто літаєте на відпочинок до Туреччини, Вам подобається ця країна, ви вже дослідили всі популярні курорти та шукаєте чогось нового? Обновіть враження, вибравши тур в Анталію в район Калєічи.

Гарячі тури в Калєічи з Києва

  • Калєічи - історична область Антальї, що знаходиться у центрально-східній частині курорту на березі Середземного моря. Дослівно назва Калєічи означає «всередині фортеці». У стародавні часи це місце було оточене кріпосними стінами, частини яких стоять й досі.
  • Тур в Калєічи познайомить Вас з найстарішим районом Анталії. Практично всі будівлі цієї частини міста споруджені ще в 19 столітті, а перші згадки про місто історики знаходять ще з часів Римської імперії, за 100 років до н.е. Відпустка в Калєічи подарує Вам атмосферу старої Туреччини: нові будинки тут не дозволяють будувати, вся архітектура збереглася практично в первозданному вигляді. Примітно, що всі будівлі покриті червоною черепицею та інше оформлення строго заборонено.
  • Ще кілька десятиліть тому це місце не користувалося попитом у туристів. Але Старе місто ожило після того, як архітектори зробили повну реконструкцію. Тепер гарячі тури в Калєічи розлітаються з блискавичною швидкістю.

Пляжний відпочинок в Калєічи, Анталья

Атмосферний пляж Мермерлі знаходиться в самому серці Старого міста. Обов'язково його відвідайте, це єдиний пляж зручний цього району. Потрапити на пляж можна через однойменний ресторан, а спуск до води прокладений звивистими дерев’яними сходами. Узбережжя пляжу покрито піском і дрібною галькою, вода кришталево чиста, захід у море пологий, біля води встановлено безліч шезлонгів. Прохолодні напої або легкий перекус замовте з ресторану.

Під час туру в Калєічи рекомендуємо відвідати:

  1. Мечеть Іскеле. Це найменша мечеть Туреччини, вона знаходиться поблизу марини (гавані для яхт). Пам'ятка була споруджена повністю з місцевого каменю понад 100 років тому.
  2. Морський біологічний музей Анталії. Розташований поблизу мечеті. Сподобається любителям підводного світу: тут можна побачити більше 500 видів різної морської живності.
  3. Археологічний музей Анталії. Представлено понад 5000 експонатів, починаючи з періоду давніх часів і закінчуючи правлінням Османської імперії.
  4. Ворота Адріана. Коли туристи займаються пошуком туру в Калєічи, то найбільш часто бачать фото саме цієї пам'ятки - потрійна арка античних часів. Арку спорудили на честь давньоримського імператора, коли він відвідав це місто в 130 році. Відчуйте себе імператором: вхід до района Калєічи проходить саме через Ворота Адріана.
  5. Годинникова вежа. Цей символ міста споруджено з двох ярусів: перший - п'ятикутний, висотою 8 метрів, другий - чотирикутна вежа з годинником, висотою 6 метрів. Біля вежі стоять колоритні карети, запряжені кіньми, на яких катаються туристи.
  6. Мінарет Йівлі. Цей символ міста видно з будь-якої точки Анталії, його висота досягає 38 метрів. Всередині мінарету сховався невеликий музей, який можна відвідати в перервах між молитвами.
  7. Оглядовий майданчик. У 2014 році на курорті був встановлений прозорий ліфт, на якому можна піднятися на 30 метрів вгору та побачити захоплюючий панорамний вид на порт і Старе місто.

Відпочинок в Калєічи разом з АНЕКС Тур - відкриє Вам Туреччину з нового боку і допоможе перейнятися історією і культурою цієї країни.

TelegramViber