Тури в Даламан

+3 дні

Путівки в Даламан 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Даламан

Путівки в Даламан 2024 ❤️ АНЕКС Тур

На південному заході Анатолії розкинулося невелике містечко Даламан. Воно лежить на узбережжі Середземного моря, недалеко від знаменитого Мармариса. Тут дуже красиво, прекрасно розвинена інфраструктура, близько аеропорт, є чим зайнятися і що побачити. Поїздка в це містечко з АНЕКС Тур зробить ваше життя яскравішим і цікавішим.

Чим зайнятися на відпочинку Даламані?

  • Даламан - це хороший вибір, якщо ви любите пляжний і активний відпочинок. Наприклад, тут багато прекрасних готелів, які за прийнятну суму запропонують вам відмінний сервіс. Також для дітей і підлітків тут є усе, щоб вони почували себе комфортно. Їжа у більшості готелів хороша. Тур в Даламан - відмінний варіант для тих, у кого не великий бюджет, але є бажання відпочити якісно і яскраво.
  • Всього за 6 кілометрів від міста знаходиться міжнародний аеропорт, які приймає чартерні рейси з різних країн світу. Тут завжди багато туристів, тому що поруч знаходяться знамениті курорти. У самому місті можна узяти напрокат автомобіль або їздити на автобусах.
  • На відпочинок в Даламан можна їхати у будь-яку пору року. Але якщо відпустка в Туреччині для вас асоціюється виключно з пляжним відпочинком, то слід приїхати сюди з початку травня і по жовтень. Тут субтропічний клімат, а кращими місяцями для відпочинку вважаються червень і вересень. В середині літа може бути дуже жарко.
  • Курорт пропонує власний пляж, де можна не лише відпочити, але і побачити незвичайну фауну. Тут живуть блакитні краби, грифові черепахи. Пляж розташований в районі Сарігерме. Адже саме він, по суті, і є центром курорту. Тому що місто Даламан розміщене в 10-ти кілометрах від моря. До речі, саме тут відбувається злиття Егейського і Середземного морів. Дрібний пісочок, чистота, ніжні хвилі удостоєні Блакитного прапора. Пляж муніципальний і за вхід треба платити.

Гарячі тури в Даламан з Києва

Місто було засноване дуже давно, на його розвиток великий вплив мала імперія Османа. Але розвиватися, як курорт він розпочав з 1987 року, коли тут відкрили аеропорт і мільйони туристів зі всього світу вирушили за відпочинком. Тут бірюзові води і зелені пагорби, чисте повітря і особлива атмосфера.

Більшість туристів приїжджають сюди за пляжним відпочинком і в готелі "все включено". Але якщо вам набридне просто засмагати, то можна:

  1. Зайнятися рафтингом. Є два маршрути на 12 кілометрів. Перший підійде усім, а другий тільки для людей з хорошою підготовкою і силою.
  2. Зайнятися яхтингом.
  3. Можна відправитись в морський круїз.
  4. А ще добре приймати лікувальні ванни в природних термальних джерелах, які розташовані біля мальовничого озера Koycegiz.

Тури в Даламан також порадують і дивовижною пам'яткою. Адже тут розташована станція Александрія, а навколо неї красивий парк. Особливістю є лише те, що тут немає і ніколи не було залізниці. Річ у тому, що матеріали привезли сюди помилково. Коли в усьому розібралися, залізнична станція вже була побудована. У місті не дуже багато готелів 5 зірок, та зате на узбережжі вибір набагато більший. Найпопулярнішим і дорожчим вважається готель Хілтон. Біля джерел також багато готелів, де можна поправити здоров'я. Якщо збираєтеся жити в готелях у високий сезон, то треба бронювати заздалегідь.

Даламан - прекрасний затишний курорт, який подарує вам багато незабутніх емоцій, а турагенція АНЕКС Тур зробить усе, щоб він запам'ятався вам на все життя.

TelegramViber