Тури в Чешме

+3 дні

Гарячі тури в Чешме ❤️ відпочинок в Ізмірі, Туреччина

Чешме

Гарячі тури в Чешме ❤️ відпочинок в Ізмірі, Туреччина

Якщо Вам до душі гори, море, історичні споруди, дайвінг і мальовнича природа, то Вам неодмінно варто поїхати на відпочинок в Ізмір - в місто Чешме. Тур в Туреччину в цю місцевість вибирають безліч іноземних туристів, так тут відмінні умови та сервіс. Мандрівників притягає унікальний колорит західного узбережжя - смачна вулична їжа, запах кави і моря та яскраві фарби південних пейзажів.

Путівки в Чешме з Києва 2024

Чешме - турецьке курортне місто, розташоване на узбережжі Егейського моря і столиця однойменної області в провінції Ізмір. Курорт знаходиться в дуже вигідному географічному положенні, поїхавши в тур в Чешме, у Вашому розпорядженні буде близько 30 км пляжної берегової лінії. Місто розтягнуте уздовж берега і практично усі готелі розташовані на першій лінії біля моря.

В порівнянні із задушливим Ізміром, клімат в Чешме сухіший, прохолодніший і вітряний. У пейзажах міста домінують два яскраві кольори - морський блакитний і зелений колір густої рослинності. У чистих бухтах курорту можна своїми очима побачити найдорожчі яхти світу.

Якщо захочете купити путівку в Чешме, Ви потрапите одночасно і на пляжний, і на термальний курорт. Найпопулярніші термальні джерела:

 • Шіфне;
 • Ілиджа;
 • Ілдиз Бурну.

Знайти тур в Чешме частенько бажають туристи, які хочуть підлікувати ревматизм і шкіряні захворювання, хвороби травної системи, захворювання нирок та печінки.

Відпочинок в Чешме - пляж і море курорту

Чешме - ідеальний варіант для відпустки. На довгій береговій лінії міста облаштована цілком достатня кількість пляжів, покритих білосніжним дрібним піском і таких, що омиваються прозорою водою бірюзового відтінку. Безліч пляжів відмічені знаком блакитного прапора і більшість готелів мають свою територію на узбережжі, повністю обладнано необхідною інфраструктурою. Але якщо Ви захочете урізноманітити свій відпочинок в Чешме, то можете з'їздити на один з громадських пляжів. Ось декілька гідних варіантів з піщаним покриттям:

 • Текке. Розташований в центрі міста, довжина близько 100 метрів. Тут є шезлонги і декілька кафе поблизу. Більше підходить для плавання, чим для ледачого відпочинку.
 • Ілика. Чистий і відмінно облаштований пляж, довжиною в 3 км. Тут немає ресторанів і барів, відсутній шум і панує тиша. Підходить для відпочинку з дітьми і для тих туристів, хто поїхав в тур на двох в Чешме і хоче усамітнитися.
 • Пірланта. Одне з кращих місць в Туреччині для занять серфінгом.
 • Алтинкум. Займає близько 350 м, одна частина пляжу "дика", а на іншій розташований клуб Fun Beach.

Рекомендуємо відвідати:

 1. Фортеця Чешме (Генуезька фортеця), побудована на початку 16 століття прямо на узбережжі Егейського моря за розпорядженням султана Османа Баязида.
 2. Музей усередині фортеці, в якому налічується близько 500 експонатів, більшість з яких знайдені шляхом археологічних розкопок.
 3. Набережну. Вона знаходиться недалеко від фортеці і тут туристам подобається неквапом прогулюватися. З набережною відкриваються дивовижні види на морську гладінь, яхтовый причал і величні гори.
 4. Аквапарк Aqua Toy City. Райське місце для дітей, розташоване в центрі курорту. Два великі басейни, декілька гірок, батути і багато чого іншого не залишать маленьких туристів байдужими.

Відпустка в Чешме сподобається кожному туристові, оскільки тут є чим зайнятися прихильникам і активного, і пляжного відпочинку та бажаючим познайомиться з історією Туреччини. Турагенція АНЕКС Тур із задоволенням допоможе Вам знайти найоптимальніший тур в Чешме.

TelegramViber