Тури в Бельдібі

+3 дні

З АНЕКС Тур в Бельдібі 2024 ❤️ Кемер

Бельдібі

З АНЕКС Тур в Бельдібі 2024 ❤️ Кемер

Якщо ви розглядаєте тури в Кемер, то вам просто необхідно відвідати невелике селище під назвою Бельдібі. Це місце створене для любителів відпочити на сонечку і викупатися в теплому ласкавому морі. Як і в усіх турецьких поселеннях, які знаходяться в районі Анталії, тут все створено для туризму. Готелі Бельдібі в основному мають 5 зірок і працюють за системою харчування - все включено, а пляжі біля них зручні і доглянуті.

У АНЕКС Тур вам допоможуть знайти путівки у Бельдиби до душі, звертайтеся до нас і дізнайтеся, що таке по-справжньому дбайлива турагенція, здатна влаштувати повноцінний відпочинок без будь яких проблем.

Гарячі путівки в Бельдібі з Києва, Туреччина

Враховуючи вдале розташування і практично цілорічну теплу погоду, цей курорт завжди користувався популярністю. Згідно з археологічними розкопками люди тут селилися ще в І столітті до нашої ери. Славу курортного відпочинку селище почало придбавати з середини 90-тих років 20-того століття. У той час тут почали з'являтися комфортабельні готелі, а за пляжами почали доглядати.

У Бельдібі можна не лише засмагати на пляжі. Курорт має велику кількість затишних кафешок і ресторанчиків, а також туристичних магазинчиків з різноманітними сувенірами. Відпочинок у Бельдібі створений для сімейних пар з маленькими дітьми. Море тут неглибоке і дуже спокійне. Єдиний мінус це покриття, на громадському пляжі воно кам'янисте. Тому варто купатися на пляжах тих, що належать готелю, в якому відпочиваєте. Вони як правило, завозять пісок на ділянки, які їм належать.

Тур на двох в Бельдібі теж досить популярний. Молодожонам або просто романтично налагодженим молодим людям, буде приємно побувати на комфортабельному пляжі, викупатися в морі і відвідати один з класичних турецьких ресторанчиків. Для любителів активнішого відпочинку курорт може запропонувати:

  1. катання на банані;
  2. поїздку на човні;
  3. катання на водному мотоциклі.

Більше екзотичних розважальних розваг курорт не має в розпорядженні. Вони і не потрібні, адже відпочинок в Бельдібі - це передусім спокійний неспішний відпочинок в красивій природі, а не спортивний туризм.

Якщо туристи люблять блюда з риби - їм просто необхідно відвідати ресторани цього селища. Тут готують блюда з усіх морських представників, які мешкають в цих водах. Вам запропонують не лише стандартні блюда з креветок або мідій, але і такі екзотичні страви як акулячий шашлик або суп з п'яти і більше видів риб.

Туристам, що люблять побродити по пам'ятках або вивчити незвичайну архітектуру в самому селищі складно буде що-небудь знайти. З цікавих будівель можна відмітити лише мечеть, побудовану в минулому столітті. Також в поселенні є хороший парк, в якому можна сховатися від денної спеки.

Для любителів пам'яток в околицях селища знаходяться такі місця як:

  • Руїни античних міст Фазеліс і Олімпос. Подорож туди сподобатися любителям старовини і всього, що з ними пов'язане.
  • Гора Тахтала. Навіть дуже ледачі туристи не відмовляться від підйому по канатній дорозі на гірську вершину, з якою відкривається просто чудовий вид на середземне море.
  • Національний парк "Бейдаглари Сахіль". Тут знаходяться древні печери, повні старовинних таємниць і загадок.
  • Каньйон Гейнюк. Просто красивий куточок середземноморської природи.

У усі ці місця проводяться екскурсії на автобусах від будь-якого з готелів курорту.

Коли краще всього відпочивати в Бельдібі?

Самий кращий період для відвідування цього селища з травня по листопад. Літні місяці дуже жаркі, хоча саме на них доводитися найбільший потік туристів.

З АНЕКС Тур в Бельдібі - доступні ціни і комфортне обслуговування. Ми забезпечимо вам кращі умови для відпочинку в Кемері.

TelegramViber