Тури в Чамьюва

+3 дні

Гарячі тури в Чамьюва 2024 ❤️ Туреччина

Чамьюва

Гарячі тури в Чамьюва 2024 ❤️ Туреччина

Туреччина користується величезним попитом серед мандрівників. Кожен бажаючий зможе знайти тур до Туреччини на свій смак і бюджет. Якщо Ви мрієте провести свою відпустку на сучасному, чистому й спокійному курорті, зверніть увагу на відпустку в Кемері в Чамьюва. Тут Ви знайдете чудові пейзажі, аромат квітучих апельсинових дерев, чисте повітря з запахом моря та хвої.

Путівки в Чамьюва з Києва, Кемер

Чамьюва - маленьке курортне селище, що розташоване в 10 км від міста Кемер. Ще 30 років тому на його місці був обсаджений гаями цитрусових дерев крихітний рибальський хутір. Завдяки зручному розташуванню селища та його м'якому мікроклімату туризм узбережжя стало популярним курортом, тури в Чамьюва дуже популярні. На сході Чамьюва межує з річкою Агва, за якою знаходиться селище Кириш, на заході - з руїнами античного міста Фазеліс, вся територія вкрита сосновим лісом. Дихати тут дуже легко, повітря кришталево чисте, насичене цілющими фітонцидами. Головна вулиця селища пролягає паралельно берегової лінії, перпендикулярно до неї тягнуться ведуть до моря вулички, якими Ви часто будете ходити під час відпустки в Чамьюва.

Про пляжі і море на курорті

  • Путівки в Чамьюва туристи обирають протягом 6 місяців року - з травня й до початку жовтня. Максимальна кількість туристів приїжджає в липні та серпні.
  • Берегова лінія вкрита дрібною галькою, місцями є природні та штучні піщані пляжі, переважно поруч з готелями. Захід в воду пологий, що сприяє комфортному відпочинку в Чамьюва з дітьми. Море тут дуже чисте, навіть в 10 метрах від берега проглядається дно.
  • Під час туру в Чамьюва Ви зможете поплавати в знаменитій "Райській бухті", де вночі світиться вода. Це явище відбувається завдяки колонії рідкісних мікроорганізмів, що оселились в бухті. Флуоресцентні малюки при русі людини надають поверхні води казкове світло. Живність ця повністю небезпечна для людини, можна спокійно плавати.

Інфраструктура

У Чамьюва чудово розвинена туристична інфраструктура. Безліч магазинів, барів, кафе і ресторанів. У закладах можна перекусити або взяти їжу і напої із собою. На пляжах розставлені шезлонги, навіси та парасольки від сонця, деякі ділянки узбережжя обладнані спеціальними настилами для зручності ходіння. На набережній є туалети, кабінки для переодягання, душові з прісною водою. Також тут обладнані дитячі майданчики і різні тренажери. Купання в морі проходить під ретельним наглядом професійних рятувальників, які відмінно підготовлені до надзвичайних ситуацій.

Що подивитися на відпочинку в Чамьюва?

  1. Стародавнє місто Фазеліс, що знаходиться на околиці Чамьюва: чудові морські краєвиди, селфі, музей під відкритим небом.
  2. Здійснити подорож Вогнями Химери на горі Янарташ. Це містичне місце, де з-під землі виривається вогонь.
  3. Відвідати покинутий готель, який вважається місцевим пам'ятником архітектури.
  4. Піднятись на гору Олимпос, прокатившись канатною дорозі Тахтали й насолодитися фантастичними пейзажами.
  5. Піти на екскурсію в печеру Бельдібі, помилуватися наскельними малюнками мешканців давніх поселень.

Путівка в Чамьюва - чудовий вибір відпустки з родиною, удвох, з друзями. Турагенція АНЕКС Тур знає всі готелі курорту, допоможе Вам знайти тур в Чамьюва на найвигідніших умовах.

TelegramViber