Тури в Гейнюк

+3 дні

Гарячі путівки в Гейнюк з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Гейнюк

Гарячі путівки в Гейнюк з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Туристи які шукають путівки в Кемер, повинні обов'язково розглянути в селище Гейнюк. Назва цього мальовничого місця переводитися як родюча земля, де з'єднуються небеса і море. Гори і море - що може бути красивішим? Відпочинок в Гейнюк - це неспішне загоряння на пляжі і купання в теплій бірюзовій воді. Людям схильним до активного і екстремального відпочинку тут робити нічого. Цей курорт більше підійде сімейним парам для пляжного відпочинку.

Гарячий тур в Гейнюк можна легко придбати в нашій турагенції АНЕКС Тур. Ми надаємо великий вибір путівок, для хорошого відпочинку в Туреччині. У нас кожен турист знайде те, що йому більше до душі.

Тури в Гейнюк - чим можна зайнятися на відпочинку

Тур в Гейнюк, Кемер - підійде для любителів тихого спокійного відпочинку. Тут можна полежати під теплим середземноморським сонечком, погуляти по скелястих стежках і помилуватися на море з вершини гір. Це селище було утворене в 11 столітті кочовими племенами, що прийняли рішення тут осісти. Вони дали селищу нинішню назву, до нашого часу воно було одним з торгових вузлів провінції. З кінця 90-тих років, слідом за Кемером, тут почали будуватися великі готельні комплекси і облаштовуватися пляжі.

Відпочинок в Гейнюк - це передусім пляжний відпочинок і неспішне гуляння по гранатових або апельсинових гаях. Селище умовно ділитися дорожньою трасою на дві частини. У тій, що ближче до моря знаходяться готелі, ресторани і туристичні магазинчики. Далека сторона є житловими кварталами, де мешкають місцеві жителі, нічого цікавого для туристів там немає.

На курорті представлені готелі 4 і 5 зірок - "все включено". Де можна знайти будь-яку розвагу:

  1. пляжний волейбол;
  2. атракціони для дітей;
  3. нічні дискотеки;
  4. екскурсії у будь-яку точку регіону.

Пляжі курорту вузькі із-за гористої місцевості, відрізняються не глибоким дном і чистою бірюзовою водою. Але для сімейних пар з дітьми краще відвідувати пляж готелю, в якому вони знаходяться. Вони більше облаштовані і засипані піском у відмінності від міського пляжу, який має галечну поверхню.

Окрім купання в морі та загоряння на пляжах курорту можна:

  • покататися на каное;
  • зайнятися віндсерфінгом;
  • вивчити водну фауну разом з інструктором по дайвінгу;
  • помилуватися на гори з борту прогулочного катера.

Усі ці розваги можна знайти на будь-якій з ділянок пляжу курорта.

Тур на двох в Гейнюк також досить популярний. Це місце створене для романтично налагоджених молодих людей або молодожонів. На цьому курорті лише одна пам'ятка - каньйон з однойменною назвою. Він є мережею з печер і лісистої місцевості з водоспадами і невеликими річками. У селищі організовують піші і кінні екскурсії в це місце, без гіда туди краще не ходити, тому що можна легко заблукати. Враховуючи особливості каньйону, взуття слід одягати зручне, а одяг такий, щоб було не жаль зіпсувати.

Коли краще всього купити тур в Гейнюк?

Пошук туру в Гейнюк слід здійснювати з травня по листопад. Завдяки горам, що обступили селище, тут довше чим в іншому регіоні може тривати тепла безвітряна погода. З грудня по квітень тут робити особливо нічого, місто засинає до весни, екскурсії в каньйон не проводяться, а на пляжі складно знайти яку-небудь розвагу. У морі теж не купуєшся.

Звертайтеся в нашу турагенцію АНЕКС Тур і ми допоможемо вам знайти тур в Гейнюк за оптимальною ціною і в таку пору року, щоб турист і його сім'я отримали незабутнє задоволення і повноцінний відпочинок.

TelegramViber