Тури в Кушадаси

+3 дні

Гарячі тури в Кушадаси з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Кушадаси

Гарячі тури в Кушадаси з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Кушадаси - місто яке однозначно варто відвідати кожному. Чистісінька вода в море і приголомшливі пляжі - те, заради чого сюди є сенс приїхати. Окрім цього, тут також безліч цікавих пам'яток. Це один з кращих турецьких курортів та заслуговує на окрему увагу.

Якщо ви хочете побачити іншу Туреччину, радимо уважно прочитати те, що ми сьогодні розповімо. Егейське море і красиві примітні види надовго залишаться в пам'яті.

Путівки в Кушадаси - клімат курорту

Найбільш оптимальним сезоном для відвідування цього курорту є кінець весни та начало осені. У цей проміжок часу в містечку не так багато людей, і там не особливо жарко. У літній час тут особливо багато туристів.

 • Курорт в літній час - температурний режим води в літній сезон варіюється в межах від +23°С до +25°С градусів. Температура повітря при цьому приблизно +28°С градусів.
 • Осінній час - восени туристи купують тури в Кушадаси, щоб відвідати всілякі визначні місця і з'їздити на екскурсії. Навіть упродовж усього вересня вода в морі буде ще теплою, і ви зможете купатися цілий місяць.
 • Весняний час - навесні курорт знову наповнюється приїжджими гостями з різних країн, але в морі купатися ще рано. Ближче до кінця травня вже можна плавати в морі.
 • Зимовий час - температурний режим води в морі спадає приблизно до +16.. 17°С градусів, так що про море взимку доведеться забути. Але в Туреччині зима зовсім не така, який ми її звикли відчувати. Тут не так холодно. Температура варіюється в межах +8.. 12°С градусів. Як для зими, дуже навіть непогано.

Найцікавіші туристичні райони курорту

Самими затребуваними районами є Old Town, Marina і Ladies Beach, оскільки саме в цих районах розташована безліч кафе і готелів. Якщо ви любите ходити за покупками, вам однозначно сподобається в цих місцях. Але ці 3 райони відносяться і до самих дорогих. Також там добре розвинена інфраструктура.

Тепер варто детальніше ознайомитися з основними курортними районами:

 1. Marina - цей турецький район примітний набережною, на якій часто прогулюються туристи. Також тут є невелика пристань, де ви зможете орендувати яхту і добре провести час, катаючись по морю. У районі Марина трохи зелені, і не зовсім комфортні для прогулянок вулички. Але, незважаючи на це, тут мешкає досить велика кількість людей. Зокрема, це стосується бізнесменів, оскільки в Марині знаходиться немало офісних приміщень.
 2. Old Town - район Старого міста також, як і Маріна, примітний різними унікальними вуличками, на яких не дуже зручно прогулюватися, оскільки вони надмірно рельєфні. Але, незважаючи на це, Старе Місто користується великою популярністю у туристів. Окрім пам'яток, тут можна відвідати бари, ресторани і магазини з сувенірами.
 3. Ladies Beach - це район з чистісіньким піщаним пляжем, продовжність якого досягає 3-х кілометрів. Звичайно все, що розташовано близько до моря, чудово підійде в літній час для відпочинку в Кушадасах.
 4. Long Beach - Davutlar - це величезний пляж, довжина якого складає щонайменше 8 кілометрів. Можна вважати, що він розташований за межами міста. Але для нього характерна дуже розвинена туристична сфера. Тут ви знайдете величезну кількість кафешок, ресторанів, готелів.

На що звернути увагу на відпочинку в Кушадасах?

95% туристів хочуть відвідати курорт із-за натуральних вапнякових басейнів Памуккале. Але це далеко не єдине, що вам сподобається.

 • Замок Кушадаси - історія цього замку заслуговує на окрему увагу. Його взагалі побудували багато тисяч років назад, щоб захистити селище від нападу піратів. В наші дні - це ідеальне місце для усіх, кому цікаво все, що пов'язано з древньою Туреччиною.
 • Караван-сарай - це всім відомий східний базар, розташований в центрі міста. Звели пам'ятку в 16-му столітті. Цей турецький базар був свого часу притулком торговців. А сьогодні це вже одна з найцікавіших пам'яток міста.
 • Яхт-маріна - якщо ви вважаєте себе любителем оглядових екскурсій, без Яхт-маріни ваша подорож в Туреччину буде неповноцінною. Це місце обов'язково потрібно відвідати. Тут сподобається, як дорослим, так і дітям. Ви зможете зробити пам'ятні фотографії на тлі красивих пейзажів.

Взагалі приїхати в Туреччину можна у будь-яку пору року. На цьому курорті вам завжди буде чим зайнятися. Незалежно від того, буде це пляжний або екскурсійний відпочинок, ви запам'ятаєте його надовго і отримаєте масу позитивних емоцій!

Гарячі путівки в Кушадаси з АНЕКС Тур повинні відкрити вам усі принади цього турецького курорту, не зволікаєте - замовляйте тур!

TelegramViber