Тури в Паландокен

+3 дні

Відпочинок в Паландокені 2024 ❤️ гірськолижна Туреччина

Паландокен

Відпочинок в Паландокені 2024 ❤️ гірськолижна Туреччина

З чим у Вас асоціюється Туреччина? Напевно, з теплом, пляжем і морем. А чи можете ви допустити думку, що Ваше представлення може кардинально помінятися? Команда АНЕКС Тур здатна рушити стереотипи! Вибравши тур в Туреччину на гірськолижний курорт Паландокен, Ви зможете упізнати цю країну абсолютно з іншого боку.

Гарячі тури в Паландокен з Києва

Паландокен - новий гірськолижний курорт, розташований на сході Туреччини в 4 км від Ерзурума. Клімат в цій місцевості сприяє заняттю гірськолижним спортом. Тур в Паландокен підходить для початкуючих гірськолижників, оскільки там досить легких і середніх трас. Відпустку в Паландокені вибирають не лише новачки, але і професіонали, оскільки усі траси мають сертифікат Міжнародної гірськолижної федерації. Зона катання на курорті знаходиться на висоті 2200 - 3125 м над рівнем моря. Поїхавши в Паландокен, Ви можете покататися на так званих "чорних" трасах. Гори, що знаходяться поруч, створюють "дикі" спуски, оскільки їх поверхня не розкотила, а вітер відразу ж замітає сліди лиж.

Про траси на курорті

Загальна довжина гірськолижних трас Паландокена складає близько 40 км. Усього на курорті 24 лижних траси, яка ділиться на:

  • червоні - 9 штук;
  • сині - 8 штук;
  • чорні - 3 штуки;
  • катання поза трасою - 4 штуки.

Наявність коротких "червоних" трас допомагає туристам швидко "акліматизуватися", щоб перейти на серйозніші спуски. Довжина найбільшої траси досягає 12 кілометрів. Також на курорті обладнано 2 професійних траси для слалому ("Еждер" і "Капликая") і вони мають перепад висот в приблизно 1 км.

У зоні катання є 4 крісел, 2 бугелів, 1 кабинный підйомник, а також є 2 дитячі підйомники. Вони розраховані на короткі ділянки трас і щоб піднятися на верх гори треба робити пересадки. Траси не освітлюються, тому підйомники функціонують з 9:00 до 16:00.

Путівки в Паландокен - готелі курорту

Якщо Ви побачили гарячий тур в Паландокен з проживанням в одному з цих готелів, то бронюйте не роздумуючи.

  1. Polat Renaissance Erzurum (5*). Готель знаходиться на висоті близько 2000 м над рівнем моря і в 6 км від центру Ерзурума. У готелі є власні підйомники, якими постояльці можуть користуватися безкоштовно.
  2. Ski Resort Dedeman (4*) і Ski Lodge Dedeman (4*). Готелі розташовані близько 5 км від центру міста Ерзурум і близько 16 км від аеропорту. Їм належать 2 бугелів і 2 підйомники крісел, якими мешканці готелю можуть користуватися.
  3. Palan (4*). Готель знаходиться в 3 км від міста. Поряд з ним розташовані 3 підйомники крісел. Один з них везе постояльців до головного підйомника в зоні спусків.

Кліматичні умови

Клімат в Паландокені гірський, оскільки курорт знаходиться на висоті 1700 м над рівнем моря. Офіційно сезон катання відкритий з листопада по квітень, але приїжджати краще всього з грудня по середину березня, оскільки в цей час хороше снігове покриття. Середня температура на курорті взимку коливається від -5 до -10°C.

Паландокен - найдемократичніший гірськолижний курорт, оскільки ціни на проживання, катання, живлення тут найбільш доступні з усіх лижних курортів. Турагенція АНЕКС Тур із задоволенням допоможе знайти путівку в Паландокен, яка ідеально підійде саме Вам.

TelegramViber