Тури в Сіде

+3 дні

Курорти Сіде

Гарячі путівки в Сіде з Києва ❤️ Туреччина з ANEX Tour

Сіде

Гарячі путівки в Сіде з Києва ❤️ Туреччина з ANEX Tour

Ви хочете приїхати на курорт, на якому буде буквально все? Вам подобається сплеск культури, трохи чарівності старого міста, смачні вина і ресторани для романтичних вечерь на березі моря? Якщо це звучить як ваше щасливе місце - вам потрібно купити путівку в Сіде. Це курорт в Туреччині, який однозначно запам'ятається вам надовго! У цьому туристичному курорті ви прогулюватиметеся по древньому місту, яке вздовж і поперек усіяне різними ресторанами і кафе, древніми руїнами і приголомшливим видом на море, яким можна невпинно насолоджуватися. Унікальність цього курорту полягає в тому, що ви можете ходити по магазинам, одночасно пропускаючи через себе культуру міста. Руїни, яким вже більше 2000 років, варто обов'язково зафіксувати на камеру.

Про історію

Портове місто сходить до бронзового віку, коли місцеві жителі говорили на сидетанській мові. Це мова, на якій говорили жителі південно-західної Анталії. Музей Сіде демонструє деякі написи, що відносяться до того часу. Сід означає "гранат" на Luwian, і ми можемо уявити, що в ті часи, рівнини, які зараз є домом для багатьох курортів, були гранатовими полями. Сіде послідовно управлявся персами в 540 р. до н.е., Олександром Македонським, македонцями, Птолемеями і Селевкідами, перш ніж увійти до римського правління в 67 р. до н.е. Впродовж цього періоду місто розцвіло і стало столицею регіонів, базою римського флоту. Місто продовжувало свою експансію впродовж раннього візантійського періоду. Починаючи з 7-го століття нашої ери під час арабських набігів і в 13-му столітті після захоплення сельджуками. Тільки в кінці 19-го століття люди знову почали осідати в Сіде і місто поступово стало туристичним курортом.

Тури в Сіде 2024 - екскурсії курорту

Більшість визначних руїн в древньому місті Сіде доступна безкоштовно, окрім Театру, де вам треба буде заплатити невелику плату за вхід. Найбільш відомі будівлі - Німфей, Державна Агора, Торгова Агора, Театр, Римські лазні, Базиліка і Храм Аполлона. Якщо ви вирушаєте в подорож по руїнах, ваш ідеальний маршрут повинен стартувати з Німфеума і Великих воріт. Потім слідуйте по вулиці з колонами у бік базиліки і державної Агори, розташованої поряд з дюнами. Звідти пройдіть по морському маршруту до храму Аполлона. Це також проведе вас повз римські лазні і ще одну базиліку. У храмі Аполлона виберіть одну з красивих вулиць Старого міста, щоб потрапити назад в театр і до пам'ятника Веспасіана. Не пропустіть Музей Сіде навпроти Театру!

Музей Сіде, Туреччина

Попри те, що вам треба заплатити за вхід, щоб відвідати це місце просто однозначно варто. Якщо у вас обмежений бюджет і вам треба зробити вибір, помилуйтеся театром ззовні і замість цього потратьте гроші на відвідування музею. Музей розташований поряд із старими цистернами, у відреставрованому комплексі римських лазень. Експозиція складається з декількох незвичайних римських статуй, невеликих артефактів, саркофагів і оливкових жимів. Це прекрасне місце для відвідування, яке вже встигли полюбити туристи.

Сіде - таке прекрасне місто

Сіде - це лабіринт вузьких вуличок з множиною відреставрованих грецьких будинків, тепер перетворених на магазини, бари і ресторани. Європейським туристам не треба турбуватися про конвертацію валют, оскільки усі ціни вказані в євро. В порівнянні з багатьма іншими курортами Туреччини, туристичний сезон в Сіде починається в середині квітня. Атмосфера жива і невимушена. Якщо ви любите гуляти, обов'язково прогуляйтеся по набережній, поряд із стінами старого міста. Після храму Аполлона це друге місце, куди варто піти. Прекрасні заходи і приголомшливі пейзажі вже чекають вас!

Що треба знати перед відпочинком в Сіде?

Сіде, невелике колишнє рибальське село, ідеально розташоване приблизно в 75 км на схід від Анталії. Старі кріпосні стіни і піщані пляжі оточують невеликий мис з кожного боку. Пляж на захід від Сіде - це мережа готелів 5 зірок по системі "все включено". Він різко контрастує з відносно незайманим східним пляжем, оточеним дюнами, які є частиною археологічних розкопок. Це місце, в якому легко поєднуються типове старе місто, смачні вина і ресторани.

  • Потрапити в серце міста на машині не вийде, але є досить місця для парковки. Курорт став надзвичайно популярним і стає дуже багатолюдним впродовж літа. Так що, якщо у вас є можливість відвідати місто в квітні, травні або жовтні, вам дуже повезе, оскільки буде не так багато туристів.
  • Якщо ви знаходитеся в Сіде, подумайте про відвідування древнього міста Перзі. Це захоплююче місце з множиною вулиць з колонами. Театр Аспендос також знаходиться в межах досяжності, а це ще одна вражаюча пам'ятка для відвідування.
  • Дістатися до турецького курорту Сіде з АНЕКС Тур можна на літаку з комфортом з Києва та інших міст України.

Відвідавши це місто, вам гарантовані такі переваги, як:

  1. Приємне проведення часу.
  2. Гарний настрій.
  3. Чистісіньке море і пляжі.
  4. Красива старовинна архітектура.
  5. Маса позитивних емоцій.
  6. Екскурсії і смачна їжа.

Турки дуже привітні і завжди підкажуть кращі місця для відвідування. Також під час відпочинку в Сіде - не забудьте придбати сувеніри, щоб ще довгі роки пам'ятати про цю чудову поїздку. Турки люблять поторгуватись, так що не упустіть свій шанс вигідно купити те, що вам сподобається.

TelegramViber