Тури в Улудаг

+3 дні

Гарячі тури в Улудаг 2024 ❤️ гірськолижна Туреччина

Улудаг

Гарячі тури в Улудаг 2024 ❤️ гірськолижна Туреччина

Чи знайомі Ви з Туреччиною, як з популярним морським курортом? Турагенція АНЕКС Тур упевнена, що так. А чи знаєте Ви, що гірськолижні курорти Туреччини можуть скласти гідну конкуренцію пляжному відпочинку? Курорт Улудаг допоможе Вам в цьому переконатися.

Купити путівку в Улудаг з Києва

Улудаг - гірськолижний курорт Туреччини, який знаходиться на відстані 280 км від могутнього Стамбулу. Гора Улудаг (раніше - Малий Олімп) є найвищою точкою гірського хребта і досягає висоти 2543 м над рівнем моря. Схили гори покриті хвойними, каштановими і буковими лісами, які роблять повітря чистим і приємним. Це місце має хороший попит у туристів, завдяки відмінно розвиненій інфраструктурі і досить низьким цінам в порівнянні з іншими європейськими курортами. Гарячі тури в Улудаг розлітаються з блискавичною швидкістю.

Коли краще їхати на відпочинок в Улудаг?

Якщо Ви почали пошук туру в Улудаг, то варто пам'ятати, що кращий час для поїздки - це зима. Період катання на курорті відносно короткий - 3-4 місяці, з грудня по березень. Найбільша кількість лижників збирається напередодні Новорічних свят і поступово зменшується до середини січня. Найбільш комфортний період для туру в Улудаг розпочинається з другої половини січня і триває до кінця лютого. Також варто врахувати, що сніг в цей період м'який і пухнастий, а у березні він стає або вологим, або твердим. Тому новачкам в лижному спорті не варто вирушати на відпочинок в Улудаг на початку весни.

Чим зайнятися влітку на курорті?

Поціновувачам активного відпочинку, обов'язково треба провести хоч одну літню відпустку в Улудазі. Тут кожен зможе знайти екстремальне заняття до душі.

  1. Катання на гірських велосипедах. Підйомники влітку також працюють і доставляють туристів на вершину гори для занять маунтінбайкінгом.
  2. Їзда на квадроциклі по горах. Транспорт можна узяти в оренду і прогулятися з вітерцем по вершинах.
  3. Спортивне орієнтування. Це заняття допоможе розвинути Вашу здатність орієнтуватися в просторі. У Вашому розпорядженні буде тільки компас і карта, а прокладати шлях необхідно буде своїми силами.
  4. Баскетбол. На висоті близько 2000 м над рівнем моря обладнаний баскетбольний майданчик. Зігравши хоч одну гру в такій незвичайній обстановці з мальовничими пейзажами, тур в Улудаг запам'ятається Вам на все життя.
  5. Похід з ночівлею в наметі. Природа Улудага багата на ліси, гірські озера і зачаровує своїми видами. В околицях курорту можна розбити палатковий табір і насолоджуватися самотою.
  6. Піший туризм. На території курорту прокладені декілька спеціальних маршрутів для піших прогулянок.
  7. Альпінізм. Професійні альпіністи, перебуваючи в Улудаге, мають можливість підкорити найвищу гору в Туреччині.
  8. Стрільба з лука. Уроки стрільби прекрасно розвивають силу, точність, спритність і таку школу можуть відвідувати навіть діти.

Путівки на відпочинок в Улудаг ідеально підійдуть для початкуючих лижників, оскільки професіоналам високого рівня траси можуть здатися занадто простими. Але навіть якщо Ви зовсім не катаєтеся, то можете легко знайти собі інше заняття до душі. Улудаг - це курорт, який обов'язково має бути у Вашому списку місць для відвідування.

TelegramViber