Тури в Фанранг

+3 дні

Тури в Фанранг з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Фанранг

Тури в Фанранг з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Путівки у В'єтнам - повинні обов'язково проходити через місто Фанранг. Це не найвідоміше туристичне місце але воно дасть можливість відпочити від шумного східного натовпу і відвідати безліч історичних пам'ятників, які будуть цікаві, передусім, любителям історії, адже в 13 столітті це місто було столицею Південної частини В'єтнаму.

Туристів, що відвідали це місце, здивує сонний спокій, який дарує місто, порадує спокійне море із золотистими пляжами, тут себе знайдуть любителі дайвінгу і відпочинку на пляжі. Не великі кафе в прибережній зоні порадує туристів, що цінують морські делікатеси і незвичайну в'єтнамську кухню. У нашій турагенції АНЕКС Тур - в Фанранг ми допоможемо підібрати самі зручні варіанти для подорожі в це тихе і затишне місце.

Опис курорту Фанранг

Саме місто не розпещене увагою туристів, тут є великий парк, декілька великих торгових точок і безліч не великих готелів від 3 до 5 зірок. Фешенебельних готелів у Фанрангу немає, зате усі можуть похвалитися великою кількістю зелених насаджень і шикарними прилеглими територіями, практично кожна з яких обладнана басейном.

Курорт Фанранг славиться своїми пляжами, хоча усе узбережжя поряд з цим місцем можна назвати великою пляжною територією найвідоміші місця вважаються:

 • Нінь Чу
 • Ка На

Саме на цих двох майданчиках самий золотистий пісок, велика кількість шезлонгів і прибережних кафешок, а також різноманітні пункти по здачі в оренду усіх наявних у В'єтнамі видів спорядження і пристроїв для надводного і підводного плавання. Кращими прибережними готелями є:

 • Aniise Villa Resort
 • Bau Truc Resort
 • Gold Rooster Resort

У відпочинку в Фанрангу є один невеликий мінус. Якщо мандрівник зупинився в самому місті, а не на узбережжі йому складно дістатися до моря. Піша прогулянка до пляжу Нінь Чу дорівнюватиме 3,5 км під 30 градусним сонцем, а до Ка На більше 30 км. Тому для походів на пляж краще всього використовуватиме місцеве недороге таксі або взяти в оренду скутер або велосипед. Вартість оренди тут не велика і складає близько 10 доларів, перевіряти права у туристів місцева поліція вважає поганим тоном.

Пам'ятки Фанранга

Якщо в самому місті можна відпочити і гарненько виспатися, а на пляжах вдосталь поплавати, скуштувавши оригінальну в'єтнамську кухню, то решту часу відпустки слід присвятити пам'яткам, що оточують місто. З них найцікавіші:

 1. Чамський храм
 2. Храм Тра Канг
 3. Чамські вежі
 4. Чеки сольові
 5. Винокурня Ба Мій
 6. Бау Чук - село майстрів.

Чамське князівство було попередником сучасного Південного В'єтнаму. До ХІІ століття його правителі командували центральною і південно-східною частиною країни. Залишки міських веж і храмів будуть дуже цікаві, нажаль це мало не єдині залишки цієї держави. Мандрівники, що зацікавилися, можуть відвідати музей, присвячений цьому місцю, купити парочку глиняних сувенірів і залучиться до своєрідної в'єтнамської історії.

Туристам, що цікавляться культурою В'єтнаму потрібно обов'язково відвідати храмовий комплекс Тра Канг, це діючий храм, який приймає відвідувачів з 11 ранку. Окрім цього поряд з містом досить не звичайним способом добувають морську сіль, випаровувавши воду на сонці. Це місце відоме рядом старовинних виробництв, найпоширенішими з яких є винокурня і гончарна справа. Відвідати села, де люди здавна займаються цими ремеслами, повинен кожен мандрівник.

У нашій турагенції АНЕКС Тур можна купити путівку в Фанранг у будь-яку пору року. Середня температура повітря там рідко падає до +26С градусів. Але ми радимо з'їздити туди в період з лютий по травень, цей самий кращий час для пляжного відпочинку у В'єтнамі.

TelegramViber