Тури в Фант'єт

+3 дні

Путівки у Фант'єт ❤️ В'єтнам 2024

Фант'єт

Путівки у Фант'єт ❤️ В'єтнам 2024

Тури у В'єтнам обов'язково повинні пролягати через місто-курорт Фант'єт. Він знаходиться недалеко від відомого усім Сайгона і сподобається, передусім, любителям пляжного відпочинку, дайвінгу і морських прогулянок. Річка Са Ту розділяє місто на два райони. Тому однією з пам'яток міста є міст Чан Хунг Дао, по якому люблять гуляти туристи.

У туристичній сфері це місто є новачком. Воно отримало популярність порівняно недавно, в середині 90-тих років, саме з цього місця можна було спостерігати повне сонячне затемнення. Велика кількість туристів наповнили місто і оцінили золотисті пляжі з м'яким мікрокліматом. Турагенція АНЕКС Тур завжди готова відправити вас і ваших близьких в це прекрасне місце.

З АНЕКС Тур Фант'єт з Києва

Засновано місто Фант'єт в середині 20-того століття. Завдяки відносно спокійній погоді і не великому сезону дощів воно завоювало особливу популярність в середовищі дайверів, віндсерферів і любителів кайтінга. Прибережна зона міста радує великою кількістю готелів і ресторанів. Там можна знайти тимчасове житло на будь-який смак, від готелів 5 зірок, до не великих готелів з приємним навколишнім ландшафтом.

Курорт сподобається любителям шопінгу. Уздовж морського берега тягнеться вулиця під назвою Нгуєн Дінь Хієу. Там розташована величезна кількість невеликих магазинчиків, в яких можна придбати :

 1. товари з натурального шовку;
 2. різноманітні сувеніри;
 3. продукцію зі зміїної і крокодилової шкіри;
 4. екзотичні фрукти і блюда;
 5. алкогольні напої;
 6. чай і кава;
 7. косметичну продукцію;
 8. лікувальну мазь;
 9. трав'яні збори.

У цьому місці досить багато не великих кафе та закусочних, які припадуть до смаку поціновувачам гострої східної кухні.

Звичайно, понад усе цей курорт популярний своїми золотистими пляжами. Вони не забиті туристами і є напівдикими. Найвідоміші місця для пляжного відпочинку у Фант'єт є:

 • Хам Тьєн.
 • Пухай.
 • Тянь Тянь.

З цих трьох смуг берега самим облаштованим вважається Тянь Тянь. Там знаходиться найбільша кількість готельних комплексів, відповідно є місця де можна поїсти, полежати на шезлонгу і точки прокату різноманітного надводного транспорту. Пляж Пухай теж досить доглянутий, принаймні в місцях поряд з п'ятизірковими готелями, а ось Хам Тьен є бюджетним місцем, не зовсім чистим, до того ж поряд з ним знаходяться бідні райони міста.

Нормального, стабільно курсуючого транспорту до кожного з пляжів немає. Тому любителям відпочинку на сонечку доведеться узяти напрокат моторолер або велосипед, ну або користуватися послугами таксистів, вони не перевищать 10 доларів за одну поїздку.

Пам'ятки курорту Фант'єт

Окрім золотистих пляжів на курорті Фант'єт є туристичні місця обов'язкові до відвідування для кожного туриста того, що вважає себе людиною допитливою. Найпопулярніші з них:

 • Вежі Чамської культури.
 • Ке Га - старовинний маяк.
 • Водонапірна вежа.
 • Білі дюни.
 • Струмок червоного кольору.
 • Завод, на якому роблять рибний соус.
 • Гора Таку.
 • Плантації по вирощуванню пітахаї;
 • Рибальська гавань.

Усі ці місця будуть цікаві туристам зацікавленим в'єтнамською культурою і історією. Правда на рибні виробництва туристам з чутливим нюхом краще не їздити, відпочинок буде зіпсований не перебиваним рибним ароматом. Ландшафтні пам'ятники притягнуть романтиків і любителів активного відпочинку, підйом на гору Таку буде справжнім випробуванням.

Свою популярність курорт отримав за рахунок особливого мікроклімату, сезону дощів властивого для цієї частини країни на Фант'єті практично не буває. Турагенція АНЕКС Тур рекомендує купити путівки у Фант'єт в період з листопада по березень. Там якраз буде найкомфортніша погода від +25С до +30С градусів, ну а комфортний готель ми вам підберемо.

TelegramViber