Тури в Фукуок

+3 дні

Путівки на острів Фукуок 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Фукуок

Путівки на острів Фукуок 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Острів Фукуок у В'єтнамі розташований недалеко від узбережжя Камбоджі в Сіамській затоці. Він відомий своїм білим пляжем оточеним пальмами і розкішними курортами. Основна частина курортів розташована на південному заході узбережжя.

Фукуок притягає туристів своєю красою і чистотою екзотичної природи. Путівки у Фукуок це краще рішення, оскільки курорт входить в список самих кращих пляжів світу. Це не дивно, оскільки краса узбережжя відрізняється від інших районів В'єтнаму.

Довгий час острів був пустинним узбережжям з дикими заростями, тому там утворилася унікальна еко система, яка являється головною пам'яткою острова. Від сильних вітрів пляжі захищають близько сотні гір, сприяючи ідеальним умовам для тропічних рослин. Сезон дощів на острові триває з травня по листопад, увесь інший період - сухий сезон, що розташовує до пляжного відпочинку і підводного плавання. Кращий час для відвідування - середина зими, коли небо блакитне, море спокійне, а температура повітря не дуже висока. Відвідайте острів взимку щоб насолодитися теплими зимовими канікулами.

Варіанти проживання, тури в Фукуок з Києва

Туристична агенція АНЕКС Тур пропонує безліч варіантів путівок для відпочинку у Фукуок. Одні з популярних варіантів проживання являються:

  • Thanh Kieu Beach Resont;
  • Mai House Resort;
  • Nhat Lan Resort;
  • Varia Hotel;
  • Dong Xuan Hong Hotel та багато інших.

У люксових готелях острова зазвичай пропонуються послуги ресторану, басейну та СПА процедур. Головною відмінністю ресторанів вважається різноманітність блюд з морепродуктів, які неодмінно оцінять гурмани різних національностей. Враховуючи невеликі розміри острова, незалежно від того в якому готелі ви мешкаєте, дорога до пляжу не відніме у вас багато часу.

Достоїнства острова

Головною перевагою острова є один з найчистіших і красивіших у світі пляжів Лонг Біч. Його регулярно чистять, тому він виглядає доглянутим. Але вода на березі злегка каламутна, із-за сильних хвиль, які баламутять воду. На другому місці за популярністю являються Онг-Ланг і Бай-Зай. Про ці острови вже неодноразово писали в найвідоміших ЗМІ, тому наша турагенція АНЕКС Тур пропонує особисто переконатися в красі цього острова з різноманітними пляжами.

На південному сході острова знаходиться приватний Краєзнавчий музей. Він притягає туристів своєю колекцією предметів старовини, зразками флори і фауни. А з 6 поверху будівлі можна насолодитися мальовничими видами. Але найголовнішим місцем, які варто відвідати являється - водоспад Tranh і буддійський храм, який розташований на вершині гори. Історична пам'ятка цих місць - "кокосова" в'язниця, концтабір для політв'язнів часів громадянської війни.

Дайвінг на Фукуок

Головною особливістю острова вважається дайвінг, який є найдешевшим у світі. Туристам, компанія АНЕКС Тур у Фукуок пропонується відвідати школу дайвінгу, з екскурсією по острову черепах, в якому мешкають безліч екзотичних риб. Тому усім туристам рекомендується відвідати курорт, щоб оцінити підводний світ із захоплюючими красотами, достатком різноколірних мешканців і коралів. Відпочинок у В'єтнамі неодмінно залишиться в пам'яті на все життя.

TelegramViber