Тури в Нячанг

+3 дні

Путівки в Нячанг 2024 ❤️ курортне місто у В'єтнамі

Нячанг

Путівки в Нячанг 2024 ❤️ курортне місто у В'єтнамі

Південний В'єтнам завжди готовий відкрити двері в один з найстаріших і колоритніших курортів Нячанг. Відправившись в тур в Нячанг можна ознайомитися з багатовіковою історією В'єтнаму. На сьогодні курортне містечко відрізняється неймовірною кількістю клубів, барів, престижних ресторанів і готельних комплексів.

Найголовнішою пам'яткою є пляж південного узбережжя. Усіх туристів заманює загадковий мавпячий острів і старовинні тямські вежі По Нагар, які були споруджені древніми жителями ще в 7-му столітті. Кожен відвідувач цього містечка зможе поринути в достаток тропічної різноманітності. Своїм фейєрверком фарб і монументальних природних красот Нячангу вдалося уберегти свою історичну самобутність, чим і притягає тисячі туристів від компанії ANEX Tour.

Оцініть красу В'єтнаму

Пляжна столиця В'єтнаму - це захоплюючий та повне енергії місто. У ньому складно виділити щось одне, заради чого варто туди відправитися. На відпочинку в Нячанг - кожен турист зможе вибрати для себе захоплюючі картини блакитної води або білосніжного піщаного берега. Ну а якщо відправитися на заході, можна оцінити усю красу зелених відтінків тропічного острова і пагорбів серед затоки. Миролюбні і консервативні туристи зможуть оцінити першокласні СПА процедури і корисні грязьові ванни.

З АНЕКС Тур на відпочинок в Нячанг з Києва

У курортному містечку Нячанг дуже багато доступних кафе і дорогих ресторанів. Але треба пам'ятати, що вартість блюд не завжди показник їх якості. Найчастіше, в маленьких закусочних годують не менш смачно, ніж в дорогих закладах. По усьому туристичному місту відкриті кафе з національними в'єтнамськими блюдами. Головною відмінністю усіх закладів є доброзичливий сервіс, демократичної ціни і те, що усі порції досить великі.

Також дуже часто зустрічаються заклади, які спеціалізується на кухнях інших країн. Тому не варто дивуватися якщо ви зустрінете кафе з італійським, китайським, французьким або російським меню.

Окрім специфічної їжі, Нячанг має безліч пам'яток. Головним вважається Кафедральний собор, який піднесений на пагорбі і виконаний в готичному стилі. У центрі на набережній знаходяться вежа Ладану, фасад який нагадує дерево аквіларії, яке широко застосовується в медицині.

Туристична агенція АНЕКС Тур рекомендує забронювати путівку в Нячанг і відвідати музей просто неба. Це колишні вілли в'єтнамського правителя Бао Дая. Будівлі виконані у французькому стилі з повним збереженням інтер'єру. Навколо нього красуються мальовничі сади із старими і густими деревами.

TelegramViber