Автобусні тури з Одеси на море

+3 дні

Гарячі автобусні путівки з Одеси 2024 ❤️ на топові морські курорти

Автобусом на море з Одеси

Гарячі автобусні путівки з Одеси 2024 ❤️ на топові морські курорти

Цей літній сезон збережеться в гігабайтах фотографій та відео, попереду відпустка на море з нереально синьою водою, тропічними садами, евкаліптовими гаями. Гарячі автобусні тури з Одеси на пляжі шести морів вже доступні в онлайн-каталозі турагенції АНЕКС Тур. Візи для відпочинку в автобусних турах не потрібні. Діючий закордонний паспорт – потрібен.

Як купити онлайн вигідний тур на море автобусом з Одеси

У каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрані пропозиції найнадійніших туроператорів країни, легко порівняти ціни на відпочинок у різних країнах, в готелях все включено, в комплексах зі спа-центрами та аквапарками та компактних міських готелях. Туристи самостійно обирають курорти, готелі, тривалість відпустки на морі.

Куди везуть автобусом туристів з Одеси для пляжного відпочинку:

  1. Болгарія, найбільші курорти Чорного моря для відпочинку з дітьми та молодіжно-фестивального;
  2. Туреччина, курорти Егейського та Середземного морів від Ізміру до Аланії;
  3. Греція – північна частина, півострів Халкідікі, пляжі Аттики та Пелопоннеса;
  4. Іспанія - Від Коста Брава до Аліканте, Балеарське море;
  5. Хорватія – найбільші курорти континентальної частини країни, довжина узбережжя Адріатики – понад 1770 км;
  6. Чорногорія – курорти на відкритому Адріатичному морі та в Боко-Которській затоці;
  7. Албанія – пляжі на Адріатиці та Іонічному морі.

Документи для виїзду автобусом з Одеси на пляжний відпочинок за кордоном після оплати путівок турагенції АНЕКС Тур відправляє електронною поштою туристів. Ваучери та поліс страхування потрібно роздрукувати.

Як купити гарячий тур автобусом на море з Одеси

Рекомендуємо заповнити онлайн заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур або зателефонувати нашим менеджерам. Щодня контролюємо всі вигідні, акційні та відмовні пропозиції туроператорів. Оперативно інформуємо туристів про гарячий тур з гарною знижкою.

Складемо список вигідних автобусних турів з Одеси на різні морські курорти

Коста Бланка чи Халкідікі? Будванська чи Албанська Рів'єра? Сонячний Берег на Чорному морі чи вид на яхт-клуб в Бодрумі? На замовлення складаємо індивідуальний список автобусних турів з урахуванням базових факторів: бюджет, тривалість відпустки та проїзду автобусом з Одеси на море, статус готелю, тип пляжу. Врахуємо додаткові чинники – вік та захоплення членів сім'ї, сезон, фестивальна програма курортів, басейни, аквапарки, дитяче харчування в ресторанах.

Комфортний автобусний тур з Одеси на море за кордоном: поради турагенції АНЕКС Тур

По покупці туру ухваліть рішення – який тип курорту та пляж підходить ідеально для всіх членів сім'ї. Перегляньте карти, відстань від Одеси до країни та курорту, відстань від курортів до запланованих пам'яток або інстаграмних пляжів.

Автобусні тури з Одеси на море, проїзд триває від 8 до 36 години. Автобуси туркласу з ергономічними сидіннями, панорамними вікнами, кондиціонерами. Група регулярно зупиняється на санітарні зупинки. Проїзд автобусом на море з Одеси комфортний з дітьми від 5-6 років, доступний пенсіонерам та одиноким мандрівникам.

TelegramViber