Автобусні тури з Полтави на море

+3 дні

Гарячі путівки автобусом з Полтави на море 2024 ❤️ найкращі пляжні курорти

Автобусом на море з Полтави

Гарячі путівки автобусом з Полтави на море 2024 ❤️ найкращі пляжні курорти

Курорти шести морів доступні клієнтам турагентства АНЕКС Тур в сезонних пропозиціях автобусних турів на море. Пошукова система на нашому сайті допоможе швидко вибрати оптимальний формат путівок і купити онлайн вигідний тур автобусом з Полтави на море.

Пляжний автобусний тур з Полтави – як організований

Туроператори формують групові подорожі автобусом на пляжні курорти. Туристи самостійно визначають дату виїзду автобусом з Полтави на море, тривалість морської відпустки, курорт, готель, категорію номера. У пляжних автобусних турах з Полтави немає екскурсій, група туристів дістається закордонних морських курортів за 8-36 годин з урахуванням проходження кордону.

В ціну пакетного туру автобусом з Полтави на море входить:

 1. проїзд автобусом туркласу до курорту, трансфер до готелю;
 2. проживання в конкретній категорії номера конкретного готелю;
 3. якщо готель включає сніданки або повноцінне харчування у вартість проживання, ця інформація вказана у картці путівки;
 4. до 90% путівок включають обов'язкову туристичну страховку.

Автобуси туркласу мають салони з кондиціонерами, великими вікнами, розетками та вай-фай. Тривалий переїзд не буде нудним в ергономічних кріслах з великим кутом нахилу спинки. Кожні 2-3 години автобус зупиняється на санітарну зупинку в точках з туалетами, гарячими та холодними напоями, міані-маркетами.

На які морські курорти можна доїхати автобусом з Полтави

Туроператори пропонують пляжні тури автобусом з Полтави до Туреччини, Болгарії, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Іспанії, Греції. Автобусні тури доставляють туристів на континентальні курорти, загальна довжина узбережжя перевищує 15 тисяч кілометрів.

Допоможемо вибрати найкращий готель для автобусного туру з Полтави на море

Рекомендуємо скласти список бажань: який пляж, статус готелю, чи є плани на екскурсії, дайвінг, морські прогулянки. Знаємо:

 1. у яких готелях на Середземному морі відбулася реновація;
 2. де у вартість проживання входять атракціони аквапарку;
 3. які готелі все включено пропонують відпочинок преміум-класу;
 4. які бюджетні готелі на узбережжі радять активні туристи.

Персональний список може містити путівки на курорти конкретної країни або широкий спектр пропозицій в різних країнах, з урахуванням бюджету та базових критеріїв туристів.

Є шанс провести відпустку в новій країні, отримати новий туристичний досвід та чудові враження:

 • готель все включено в Албанії може коштувати дешевше за Чорногорію або Болгарію;
 • Егейське море омиває береги Туреччини та Греції;
 • гості хорватських готелів нерідко відвідують аквапарки в Чорногорії, а з албанської Саранди поромом півгодини до грецького Корфу.

Як купити гарячий автобусний тур з Полтави

Команда турагенції АНЕКС Тур щоденно моніторить пропозиції туроператорів. Під запит підготуємо список гарячих та відмовних путівок на море з Полтави автобусом.

TelegramViber