Автобусні тури з Рівного на море

+3 дні

Гарячі автобусні путівки з Рівного 2024 ❤️ відпустка на морі

Автобусом на море з Рівного

Гарячі автобусні путівки з Рівного 2024 ❤️ відпустка на морі

Насолоджуйтесь мандрівкою на морське узбережжя за кордоном з першої хвилини. Панорамні вікна, кондиціонер, wi-fi, розетки для зарядки смартфона та планшета в салоні автобуса туркласу – це стандартна пропозиція. Дешеві автобусні тури з Рівного на морські курорти Туреччини та Європи доступні на сайті турагенції АНЕКС Тур в ці хвилини.

Як купити онлайн недорогі путівки з Рівного автобусом на море

Пошук усіх турів займає менше хвилини, система доступна з будь-якої точки світу. У пошуковій системі вкажіть країну та місто виїзду автобусом. Визначте дату відпустки й тривалість відпочинку на морі. Порівняйте ціни автобусних турів з Рівного в готелі все включено на узбережжя та готелі без харчування та пляжів. Екскурсій в програмах пляжних автобусних турів немає, туристи самі обирають курорти, готелі, тип харчування та категорію номера.

Для покупки туру онлайн необхідно заповнити заявку на сайті турагенції Anex Tour. Готель має підтвердити бронювання номера на обрані туристами дати. Лише після цього відбувається 100% оплата путівок на море автобусом з Рівного. Обов'язкові для відпустки ваучери на проїзд, проживання на курорті та туристичний поліс страхування туристи нашої турагенції роздруковують самостійно. Візи для відпочинку на морських курортах в автобусних турах з Рівного не потрібні.

На які морські курорти автобуси з Рівного везуть туристів

  • У сімей з маленькими дітьми та школярами популярні курорти Болгарії: путівки дешеві, короткий шлях, звичний клімат, широкі пляжі з піском та пологим входом у воду.
  • Традиційно популярний формат відпочинку в готелях все включено та ультра все включено Туреччини на Середземному та Егейському морі. У каталозі легко знайти готелі на першій лінії, басейни, аквапарки, дитячі клуби.
  • Недорогі автобусні тури з Рівного доступні на курорти Адріатичного, Іонічного та Середземного морів в Хорватії, Чорногорії, Албанії, Греції. У каталозі легко знайти путівки з відпочинком на пляжах з піском або галькою.
  • Унікальне поєднання розкішного відпочинку на морі та знайомства з іспанською культурою доступне в автобусних турах та Рівному на курорти Балеарського моря поряд з Барселоною та Валенсією.

Під замовлення складаємо індивідуальний список автобусних турів з Рівного

Відпочинок на Золобих Пісках чи Коста Брава? Відпочинок в Анталії, Кемері, Бодрумі чи на Халкідікі? Морські прогулянки островами Хорватії чи Бока Которської затоки Чорногорії? Допоможемо вибрати вигідні путівки автобусом з Рівного з урахуванням бюджету, віку туристів, улюбленого формату відпочинку.

Швидко знайдемо варіанти проживання в готелі все включено, з басейнами та власними пляжами. Швидко підберемо автобусний тур для відпочинку поблизу Афін, островів Корфу, Дубровника, Ксаміля, Мармаріса, Плітвіцьких озер.

Дешеві гарячі тури автобусом з Рівного

Щоб купити онлайн вигідний гарячий тур автобусом з Рівного на море, зателефонуйте нашим менеджерам турагенції АНЕКС Тур якнайшвидше. Путівки зі знижкою до 30% на проїзд та проживання розкуповують швидко, місця в автобусах обмежені. Оперативно інформуємо наших туристів про всі відмовні та гарячі автобусні тури з Рівного з відпочинком на морі.

TelegramViber