Гірськолижні тури

+3 дні

Краще за гори можуть бути тільки гори! ❤️ ANEX Tour

Гірськолижні тури

Краще за гори можуть бути тільки гори! ❤️ ANEX Tour

Традиційні поїздки до моря можна і треба періодично міняти на не менш цікаві види відпочинку. Гірськолижні тури - це чудовий спосіб активно провести свою відпустку. Горы подарують незабутні враження, зарядять бадьорістю на цілий рік. А скільки чудових можливостей відкривається перед тими, хто хоче поєднати відпочинок і рух. Це чудовий спосіб поліпшити свою фізичну форму.

Гірськолижні курорти - це ті місця, де можна проводити не лише щорічну відпустку але і відправитися туди на свята або вихідні. До того ж, у будь-яку пору року. На цей вид відпочинку доводитися 20% усього світового туризму. Туристів притягає широкий вибір видів відпочинку, включаючи піший туризм, катання на лижах, пізнавальні подорожі і альпінізм.

Пошук гірськолижних турів з АНЕКС Тур

Серед великої кількості всіляких турів є як добре відомі курорти, так ті, що тільки почали розвиватися. Як вибрати для себе оптимальний варіант? Щоб спростити вам завдання, наша туристична компанія пропонує зручну і просту систему пошуку. Все, що треба - це визначитися з назвою країни, куди б вам хотілося відправитися, коли і на який період часу. Також можна звернутися до наших менеджерів, ми заощадимо ваш час і підберемо найбільш відповідний варіант з урахуванням ваших побажань.

Гірськолижні тури з Києва 2024

Підбираючи гірськолижні путівки для катання, важливо не потрапити в той період, коли схили не покриті снігом. Щоб уникнути неприємної ситуації, ми підкажемо, на який курорт розраховувати.

Самі снігові зимові курорти в Альпах:

  • Валь д'Ізер. Франція. Сезон з кінця листопада по початок травня. Курорти розташовані на висоті 1850/2100 м. Траса - 300 км. Ніякий інший курорт Європи не може порівнятися з ним різноманітністю катання такий довгий період.
  • Валь Торанс. Франція. Сезон з кінця листопада по початок травня. Висота курорту - 2300 м. Траса - 150 км. Самий високогірний і найнадійніший по кількості снігу європейський курорт.
  • Червінія. Італія. Сезон з кінця жовтня по початок травня. Висота курорту - 2050 м. Траса - 150 км. З усіх Італійських курортів вважається самими сніговими.
  • Саас-Фе. Швейцарія. Сезон з середини грудня по кінець квітня. Курорт розташований на висоті 1800 м. Траса - 100 км. Теж має сильну засніженість схилів.

Вас чекають засніжені долини, чисте високогірне повітря, яке зміцнить здоров'я і додасть бадьорості. Активні фізичні навантаження здатні пробудити звірячий апетит у кожного. Тамувати його допоможуть смачні і ситні блюда традиційної кухні. Скориставшись послугами туристичної агенції АНЕКС Тур, ви позбавляєте себе від довгих блукань по усьому інтернету і отримуєте емоційний, добре спланований відпочинок.

TelegramViber