Групові тури

+3 дні

Групові тури з Києва 2024

Групові тури

Групові тури з Києва 2024

Груповий тур – подорож, до складу якої зазвичай входить група туристів, більше 10 чоловік. Більшість самостійно збирають групу, а деякі приєднуються до туристів, які купили аналогічний тур по всьому світу. Варто відмітити, що в другому випадку є значний мінус. Точна дата вильоту до останнього невідома, оскільки організатор чекає моменту, коли набереться група учасників. Також необхідно враховувати, що в груповому турі вам доведеться багато подорожувати: ходити на екскурсії, проживати в одному готелі або номері (дивлячись, який тип поселення включений в тур) подорожувати на автобусі і так далі. Тому якщо ви сором’язлива людина і любите проводити час з рідними або друзями, то ймовірно, тур в групі з незнайомими людьми вам не підійде. Неодмінною частиною цієї поїздки є знайомство з новими людьми, з якими ви зможете подорожувати і в інші країни в майбутньому.

Пошук групового туру з АНЕКС Тур

Не знаєте як знайти відповідний груповий тур? Фахівці АНЕКС Тур допоможуть вам вирішити це питання, розкажіть, що ви чекаєте від своєї подорожі, поділіться своїми побажаннями, уточніть бюджет ціни на тур і інші важливі формальності. Після чого менеджери запропонують варіанти, з яких ви зможете вибрати найбільш відповідний. Також ви можете підібрати тур з вже доступних варіантів, приєднавшись до групи, що набирається. Вартість на груповий тур залежить від деяких чинників. Перший – чи збираєтеся ви на відпочинок в зформовані групі або самостійно збираєте її.

Види групових турів

Виділяють наступні групові тури за кордон:

  • екскурсійні;
  • гірськолижні;
  • пляжні.

Перш ніж вибрати тур в групі, необхідно враховувати такі ж нюанси як при виборі індивідуального туру. Також слід уточнити у менеджера турагенції усі деталі поїздки і програми : час вильоту і прильоту, житло, які пам’ятки планується відвідати. Якщо ви зібралися на гірськолижний тур, то дізнайтеся, які там спуски і траси, які є розваги, окрім лиж. При виборі морського курорту варто звернути увагу на тип узбережжя, яким водним спортом можна зайнятися. У будь-якому разі спершу треба вибрати напрям подорожі по сезону.

Як правило, груповий тур націлений на огляд пам’яток. До найбільш затребуваних і популярних поїздок відносяться тури в Європу. Частенько в програму туру входить відвідування декількох країн.

Для того, щоб відвідати історичні місця, древні храми, дізнатися про культуру Сходу і їх традиції, краще відвідати, приміром: Мексику, Індію, Таїланд і інші екзотичні країни.

Відпочинок групою по сезонах:

  • Зима. Якщо бажаєте відправитися на гірськолижний відпочинок, то віддавайте переваги європейським курортам, наприклад, Давос або Шамони, також можна вибрати хороші курорти Єгипту, Доминикани, Мальдів.
  • Весна. Для любителів гірськолижного спорту можна відвідати Туреччину, Андорру, Францію. Сейшельські острови, Мальдіви пропонують для туристів пляжні курорти. Весна є самим відповідним періодом, щоб подивитися пам’ятки в Європі і Туреччині.
  • Літо. Для тих, що вважають за краще пляжного відпочинку зазвичай вибирають Єгипет або тури в Туреччину.
  • Осінь. З початку жовтня починається відкриття на курортах для любителів лижного спорту . А на пляжі наступає оксамитовий сезон. Туристи, як правило, відвідують Іспанію, Єгипет, Кіпр і так далі. А ось в листопаді в Європі вже холодно купатися в морі, тому мандрівники вирушають на такі курорти як: Мальдіви, Домінікана та інші теплі країни.

Вирушайте в груповий тур, проведіть час яскраво і динамічно! А команда ANEX Tour вам в цьому допоможе.

TelegramViber