Гарячі тури з Катовіце

+3 дні

Гарячі путівки з Катовіце на море 2024 ❤️ морські курорти з ANEX Tour

Путівки з Катовіце

Гарячі путівки з Катовіце на море 2024 ❤️ морські курорти з ANEX Tour

Це неповторне відчуття легкої ейфорії від початку подорожі відчувають усі пасажири одразу після відриву літака від злітної смуги. Полетіти на море з Катовіце можна будь-якої пори року: аеропорт забезпечує прямі перельоти з десятками країн світу. Гарячі тури з Катовіце заощаджують до 15-20% вартості путівки.

Як купити онлайн гарячі тури з Катовіце на сайті турагенції АНЕКС Тур?

Визначте країну для відпустки та вкажіть у пошуковому рядку на нашому сайті аеропорт вильоту. Додатково заповніть базові параметри пошуку гарячих турів: коли зручно летіти на море, скільки плануєте відпочивати, скільки буде туристів.

Алгоритм купівлі гарячого туру з Катовіце в режимі онлайн:

  1. Порівняти ціни на відпочинок в готелях різної цінової категорії; оцінити пропозиції готелів на різних курортах країни.
  2. Вивчити фотографії та опис готелю, вибрати оптимальну категорію номера та тип харчування.
  3. Оформити онлайн-заявку на бронювання туру з Катовіце.
  4. Узгодити з менеджером турагенції АНЕКС тур нюанси та порядок купівлі путівок, передати фотокопії закордонних паспортів туристів для оформлення броні номера, місць в літаку, туристичної страховки.
  5. Щойно готель підтвердить готовність забронювати номер на обрані туристом дати – провести стовідсоткову оплату путівок зручним способом.
  6. Роздрукувати файли, які турагенція АНЕКС Тур відправить на електронну пошту: авіаквитки, ваучер на груповий трансфер на курорті; ваучер на розміщення в готелі із зазначенням типу номера та харчування; поліс туристичного страхування.

До покупки гарячого туру з Катовіце радимо перевірити терміни дії біометричних закордонних паспортів. Дитячі дійсні 4 роки, дорослі (після 16 років) – 10 років.

На які курорти світу доступні тури з Катовіце?

  • Турагенція АНЕКС Тур постійно розширює коло партнерів-туроператорів, програма польотів змінюється щосезону. Традиційно в топ курорти Єгипту, польоти на курорти поблизу аеропортів Хургади, Шарм ель Шейха, Марса Алам. Найкращий сезон відпочинку на Червоному морі з вересня до квітня.
  • Цілий рік приймають туристів готелі все включено Туреччини на Егейському та Середземному узбережжі. Під замовлення складемо персональний список гарячих турів з Катовіце в готелі 16+, сімейні, молодіжні, зі стійким Wi Fi, на першій лінії від красивого пляжу з піском або стаціонарним пірсом.
  • Під час пляжного сезону на сайті продаються онлайн тури з Катовіце на курорти ОАЕ, Болгарії, Іспанії (включаючи Тенеріфе і Майорку), Греції та острови Кріт, Кіпру, Тунісу. Готелі все включено на екзотичних островах Індійського, Атлантичного та Тихого океанів доступні в зимових гарячих турах з Катовіце.

Правила покупки онлайн гарячого туру з Катовіце

Розрахуйте час проїзду від місця проживання до аеропорту в Катовіце, врахуйте сезон та ризики затримки на кордоні. До покупки гарячого туру з Катовіце порівняйте реальну вартість одного дня відпочинку в різних готелях: іноді доплата за пляж та харчування за путівкою в дешевий готель перевищує вартість гарячого туру до готелю все включено.

Є питання про гарячі тури з Катовіце?

Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Допоможемо вибрати країну, готель, путівки з максимальною вигодою та найкращими враженнями від відпочинку на морі.

TelegramViber