Гарячі тури з Румунії

+3 дні

Гарячі путівки з Румунії на морські курорти світу 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Путівки з Румунії

Гарячі путівки з Румунії на морські курорти світу 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Екзотичні країни, європейські або балканські Рів'єри, гарячі тури на все включено Туреччини та Єгипту - з Румунії забезпечують відмінний відпочинок з економією до 15-20% ціни путівки.

Як на сайті турагенції АНЕКС Тур купити онлайн гарячий тур з Румунії

Доступ до пошукової системи 24/7 без реєстрації. Для пошуку гарячих турів з Румунії на морські курорти використовуйте весь функціонал пошукової системи нашого сайту:

  1. Базові дані - країна, аеропорт вильоту, тривалість відпустки, кількість туристів, оптимальні дати вильоту. В описі туру (за наявності альтернативи) система сама запропонує ціни з вильотом в інші дні.
  2. Додаткові елементи пошуку – бюджет, статус готелю, концепція, важливі для туристів опції (басейн, дитяче меню у ресторані, лінія від моря, пляж, спа-центр).

Після повної оплати гарячого туру з Румунії авіаквитки, ваучери на трансфер (груповий аз аеропорту в готелі та назад), ваучери на розміщення в готелі (зазначена категорія номера) та поліс туристичного страхування будуть надіслані на електронну пошту туристів. Документи слід роздрукувати.

Купівля гарячого туру з Румунії: що врахувати туристам

  • Строки дії біометричних закордонних паспортів. Більшість гарячих турів з Румунії не вимагають попереднього оформлення візи.
  • Готовність швидко виїхати у відпустку. Для виїзду за кордон дітей без одного-двох батьків та окремих категорій дорослих потрібні дозвільні документи.
  • Сезон та час в дорозі від місця проживання до аеропорту Румунії. Українські автоперевізники пропонують десятки прямих пасажирських рейсів із обласних центрів, потрібно розрахувати тривалість проїзду з урахуванням проходження кордону.

Як розрахувати реальний бюджет відпустки з гарячим туром з Румунії

Пакетні тури включають у вартість витрати на переліт, проживання в готелі, груповий трансфер на курорті та туристичну страховку. Екскурсії не включено у вартість.

В описі гарячого туру з Румунії вказано:

  1. чи є харчування і яке (сніданки, сніданок та вечеря, все включено, ультра все включено);
  2. чи є у готелю власний пляж чи туристам доведеться доплачувати за відпочинок на пляжі;
  3. є в номері сейф або потрібно орендувати комірку на ресепшн за додаткову плату;
  4. набори косметики, пляжні рушники, вода у номері – всі ці нюанси впливають на кінцевий бюджет відпустки.

Зекономлені на купівлі гарячого туру з Румунії гроші туристи витрачають на екскурсії та розваги. Заздалегідь ознайомтеся з актуальними цінами та валютним курсом країни для пляжного відпочинку.

Як замовити персональний список гарячих турів з Румунії

Важко визначитися з країною та курортом відпочинку? Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті. Знайдемо дешеві гарячі путівки з Румунії за вигідними цінами в готелі біля пляжу з галькою або піском, для дорослих, з дитячим клубом або інтенсивною молодіжною анімацією.

Врахуємо плани поєднати відпустку гарячою путівкою з Румунії з віддаленою роботою або реабілітацією після хвороби, мрію побачити піраміди, гору Монсеррат, Памуккале, острови Санторіні, Кріт, Родос, Кіпр, Корфу, Занзібар, Плітвіцькі озера або Боко-Которську затоку. Бюджетний відпочинок може бути цікавим. Доведено турагенцією АНЕКС Тур.

TelegramViber