Гарячі тури з Варшави

+3 дні

Гарячі путівки з Варшави на море 2024 ❤️ десятки курортів світу з АНЕКС Тур

Путівки з Варшави

Гарячі путівки з Варшави на море 2024 ❤️ десятки курортів світу з АНЕКС Тур

З’явилось пекуче бажання скупатися в теплому морі, засмагнути й упорядкувати думки? Незалежно від сезону на сайті турагенції АНЕКС Тур легко купити онлайн гарячі тури на різні курорти світу. Єгипет, Туреччина, Болгарія, Греція, ОАЕ, Іспанія, Балканські країни та екзотичні курорти на островах в океані чекають на володарів гарячих путівок з Варшави.

Особливості купівлі гарячих турів з Варшави

  • Перед покупкою гарячого туру з Варшави радимо перевірити строки дії закордонних паспортів дітей (4 роки) та дорослих (10 років). У гарячі тури з Варшави українські туристи вирушають без попереднього отримання візи: є безвізовий в'їзд або візу поставлять в аеропорту на курорті. Якщо віза не безкоштовна – повідомимо актуальну ціну.
  • Гарячий тур з Варшави потребує швидкості прийняття рішень. Місця в салонах літаків та акційні ціни на певні категорії номерів в готелях обмежені. Команда турагенції АНЕКС Тур надсилає заявки на бронювання одразу після ухвалення туристами рішення.
  • Необхідно оцінити час на дорогу від місця проживання до Варшави та аеропорту з урахуванням сезону, погоди та часу проходження кордону. До Варшави можна дістатися поїздом, автобусом, за допомогою онлайн-агрегаторів попутників, на власному автомобілі. У Варшаві два аеропорти з міжнародними терміналами; точні відомості в описі туру або авіабілетах.

Ціна гарячого туру з Варшави: основні складові

  1. Проживання в готелі. В пошуковій системі турагенції АНЕКС Тур вказано категорію номера. Погодьте з нашими менеджерами можливість заміни стандарту твін на дабл, фемелі, люкс, бунгало.
  2. Переліт чартером або регулярним рейсом на курорт та назад. У ціні гарячого туру включено провезення багажу та ручної поклажі на кожного туриста, згідно зі стандартами авіаперевізника.
  3. Груповий трансфер. Туристів доставляють з аеропорту до готелів в автобусах із кондиціонерами; після закінчення відпустки відвозять до аеропорту. На Мальдівах буває авіа-трансфер та доставка катером.
  4. Страхування кожного туриста, включаючи немовлят та пенсіонерів. Обов'язковий документ відпочинку за кордоном. Страховик компенсує витрати на екстрену медичну допомогу.

Важливо! У вартість стандартного пакетного та гарячого туру з Варшави на морські курорти екскурсії не включені. Розваги, музеї, каньйонінг, рафтинг, прогулянки на яхтах, парасейлінг оплачують туристи додатково за особистим бажанням.

Гарячі тури з Варшави – персональний список на замовлення

Турагенція АНЕКС Тур пропонує додаткову послугу туристам – персональний пошук гарячих турів з Варшави з урахуванням індивідуальних побажань туристів. Знайдемо путівки на відпочинок у дні фестивалів або спостереження за китами, гарячі тури з Варшави в готелі 16+, сімейні з аквапарками або в кроковій доступності від античних пам'ятників і шопінг центрів. Врахуємо бюджет відпустки, вік туристів, лани на оздоровлення чи віддалену роботу.

TelegramViber