Онлайн бронювання

+3 дні

Купити тур онлайн Україна 2024

Онлайн бронювання

Купити тур онлайн Україна 2024

Немає часу приїхати в туристичну агенцію? Знаходьтесь в іншому місті? Не проблема. Онлайн бронювання турів дозволяє кожному бажаючому спланувати і купити тур не витрачаючи часу на поїздку в турагенцію. Путівки в Єгипет, Туреччину, ОАЕ, Мальдіви, Домінікану, Мексику – можна купити тур онлайн в будь яку цікаву для вас країну.

Як дистанційно забронювати тур?

Бронювання турів онлайн відбувається в ручному режимі нашими менеджерами, це і відрізняє нас від автоматичних онлайн сервісів. Ми несемо відповідальність за правильність даних, що вводяться і надаємо повну консультацію по туру.

Порядок дій при купівлі туру онлайн:

 1. Фото паспортів. Треба відправити нам фото закордонних паспортів усіх учасників туру. Також фото паспорта громадянина України (1, 2 сторінка і прописка) одного туриста – для складання договору. Наші менеджери складають договір і рахунок для оплати, відправляють на вашу електронну адресу або на телефон.
 2. Оплата туру. Після оплати відбувається бронювання туру, менеджер з вами ще раз зв’яжеться і перевірить усі дані.
 3. Підтвердження туру. Після бронювання, чекаємо підтвердження від туроператора (підтвердження наявності місць в готелі, авіаквитки підтверджуються відразу).
 4. Видача документів. Після підтвердження, як тільки документи будуть доступні – відправляємо вам ваучер, авіаквитки, страховки в електронну форматі (їх обов’язково потрібно розпечатати) також їх можна забрати самостійно в нашій турагенціїі за адресою: м. Київ, вул. Васильківська 32.

Переваги онлайн бронювання турів

 • Можливість сплатити поїздку у будь-який час: на жаль, туристичні агентства не працюють цілодобово, по вихідних і у свята. Сплатити путівку ви можете тільки в робочий час. Що стосується онлайн путівок, ви можете бронювати їх у будь-який час дня і ночі. Ваше замовлення буде оформлено в найближчий робочий день.
 • Швидко і зручно: щоб купити тур онлайн на нашому сайті вам знадобитися п’ять хвилин вільного часу.
 • Гарантія оплати : усі документи по вибраному туру прийдуть на вашу електронну адресу або мобільний телефон.

Які тури можна бронювати

Ви можете бронювати тури онлайн по будь-якому з цих напрямів :

 • Європейські країни: Чехія, Італія, Іспанія, Франція.
 • Популярні літні курорти: Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Греція, Болгарія, Домінікана, Чорногорія і Шрі-Ланка.
 • Азіатські країни: Азербайджан, В’єтнам, Китай та інші.
 • Гірськолижні курорти: Андорра, Швейцарія.

З повним переліком країн можна ознайомитися в розділі “Країни”. Також ви можете залишити запит на підбір туру, а ми підберемо вам найкращі варіанти. Онлайн бронювання турів з ANEX Tour – так легко ви ще ніколи не організовували свою відпустку.

TelegramViber