Тури з дітьми

+3 дні

Відпочинок з дітьми на морі ❤️ онлайн турагенція АНЕКС Тур

Тури з дітьми

Відпочинок з дітьми на морі ❤️ онлайн турагенція АНЕКС Тур

Ми їдемо в далекі края..

Щороку перед батьками стоїть непросте завдання, куди поїхати відпочивати з дитиною? Планування відпочинку з дітьми – справа відповідальна. До того ж вони швидко ростуть. Міняються їх інтереси і потреби. Доводиться вивчати нові туристичні напрями.

Пошук туру: відпочинок з дітьми на морі

Отримати яскравий емоційний відпочинок можна в усіх куточках світу. При правильному виборі, путівка з дітьми не принесе великого клопоту. Подорожуючи за кордон, враховуйте тривалість поїздки, розвиненість інфраструктури та особливості місцевої кухні. Співробітники туристичної компанії ANEX Tour теж батьки, тому знають, що запропонувати. Вам усього лише потрібно заповнити просту форму для пошуку і замовити тур.

Куди поїхати на відпочинок 2024?

Тури на відпочинок з дітьми на морі – це особливий вид подорожей. Продумайте все до дрібниць. Ми запропонуємо різні варіанти напрямків, які вам підійдуть ідеально.

  • Кіпр - на цьому середземноморському острові широкий вибір курортів. Кращі з них розташовані на південному узбережжі. Тут переважають піщані пляжі з пологим спуском до моря. Найвдаліший час для відпочинку з дітьми – травень або вересень. В цей час немає сильної жари. Температура повітря не вище +30° С і море тепле. Аніматори не сильно популярні на Кіпрі, але розважитися діти можуть в парку атракціонів або відвідавши ферму із страусами. Готелі з радістю приймають гостей з дітьми і мають для цього усе необхідне. Меню ресторанів пропонує не лише місцеву кухню, але і блюда європейської кухні. Хорошим доповненням до нього стануть місцеві фрукти.
  • Туреччина - нескінченні пляжі, тепле чисте море, ніяких промислових підприємств поблизу узбережжя, розвинена інфраструктура. Найкращі готелі з системою “все включено”. Також тут можна відмінно оздоровитися. Готелі привітно приймають маленьких гостей. Передбачені спеціальні майданчики з атракціонами, басейни, аквапарки, ігри з аніматорами. Ресторани пропонують дитяче і дієтичне меню, різні соки. Мами із зовсім маленькими дітками можуть розраховувати на отримання ванночки, горщика і навіть на спеціальний набір з памперсами. Одним словом, дітей тут чекають!
  • Болгарія - близькість країни дозволяє відпочити якісно та бюджетно. Місцеві курорти пропонують чисте і тепле море з піщаними пляжами, гідний рівень обслуговування. Курортний сезон з травня по вересень. Тут добре розвинена індустрія розваг, тому туристам з дітьми буде, чим зайнятися. Включіть у свою програму участь в спортивних іграх, відвідування аквапарків і луна-парків. Болгарські готелі скромніші за турецькі але також з з якісним європейським сервісом. При необхідності, в номері поставлять дитячі меблі, а в ресторанах запропонують столи і стільці для малюків. Кулінарні традиції цієї країни не сильно відрізняються від наших, тому не буде ніяких труднощів з дитячим харчуванням.

Вибирайте, що вам до душі або звертайтеся за підбором туру до наших менеджерів і швидше замовляйте тур!

TelegramViber