Пляжні тури

+3 дні

Пляжні тури ❤️ онлайн турагенція ANEX Tour

Пляжні тури

Пляжні тури ❤️ онлайн турагенція ANEX Tour

Можливість насолодитися теплом і морем

Кожен з нетерпінням чекає літньої відпустки, яка змінить метушливий життєвий ритм. Літній відпочинок у більшості випадків асоціюється з шумом моря, прозорою водою та золотими пляжами. Пляжний тур вигідно виділяється серед інших пропозицій туристичних фірм. Така послуга має величезний попит серед любителів класичної відпустки. Доглянуті берегові лінії і острови щорічно ваблять нових туристів.

Пошук пляжного туру з Києва 2024

Пляжний відпочинок є актуальним для любителів розміреного ритму життя, відсутності метушні. Крім того, відмітною особливістю таких турів є наявність всіляких розваг. Менеджери нашої турагенції АНЕКС Тур з радістю підберуть оптимальний пляжний тур з урахуванням доступного бюджету і побажань туристів. Усі подорожі організацією яких займаються наші співробітники, є безпечними і комфортними. Ми сплануємо тур до дрібниць, врахуємо туристичні тонкощі і нюанси. Завдяки нам ви вирушите на пошуки пригод, відмінно проведете час, отримаєте масу позитивних емоцій.

Особливості і переваги пляжного відпочинку

Мандрівники які віддають перевагу пляжному відпочинку, мають непереборне бажання побувати на золотому узбережжі. Такий різновид турів також підійде для тих хто бажає насолодитися морським повітрям, незабутнім видом пляжів. Любителям шумного проведення часу, вечірок, дискотек, також припадуть до смаку пляжні подорожі. На території більшості готелів є нічні майданчики. Крім того, особливою популярністю користуються пляжні виїзні дискотеки.

Найчастіше, щоб насолодитися пляжним відпочинком, необхідно поєднати комфортний переліт, поселення в хороший готель. АНЕКС Тур вирішить поставлене завдання на найвищому рівні.

Куди можна відправитися в подорож?

Вибір місця для пляжного відпочинку багато в чому залежить від доступного бюджету. Наша турагенція пропонує розглянути наступні курорти:

  • Африка. Піщані пляжі Марокко і Тунісу є муніципальними. У Єгипті більшість ділянок узбережжя орендують готелі. Для туристів, які в них не мешкають, вхід безплатний. Оренда різних пристосувань (лежака, парасольки, рушника) може включатися у вартість входу, або за бажанням оплачується окремо.
  • Азія. Піщані узбережжя мають пологий спуск. Пісок різних відтінків зустрічається на пляжах В'єтнаму, Індонезії, Малайзії. Вхід у воду Червоного моря обмежується кораловими рифами. На Кіпрі є піщані, галечно-піщані і галечні пляжі. Більшість з них - громадські, інші орендують готелі.
  • Європа. У Греції усі пляжі знаходяться в муніципальній власності. Більшість з них мають особливу нагороду - Блакитний прапор. Береги піщані, галечні і змішані. У Португалії та Іспанії узбережжя укриті піском, а також піском з галькою. Більше 600 пляжів удостоєні нагороди Блакитний прапор. Для сімейного відпочинку з дітьми рекомендовано вибрати курорт Коста-дель-Маресме або Коста-Дорада. Пляжі мають пологий вхід. Ібіца - ідеальний курорт для любителів шумних веселощів, дискотек. Для тихого і розміреного відпочинку підійде курорт Коста-де-ла-Лус.
  • Америка. Пляжі Аргентини, Мексики, Куби знаходяться в муніципальній власності. Усі вони є піщаними. Відтінок піску може бути червоним, жовтим і навіть чорним. Домініканська Республіка має зоноване узбережжя. Громадськими є 60 метрів пляжу від води.

Фахівці нашої турагенції АНЕКС Тур із задоволенням підберуть ідеальний варіант для вашого відпочинку.

TelegramViber