Раннє бронювання

+3 дні

Раннє бронювання турів 2024 ❤️ ANEX Tour

Раннє бронювання

Раннє бронювання турів 2024 ❤️ ANEX Tour

Завдяки завчасному бронюванню можна купити тури в Туреччину, Єгипет, Туніс або інші країни зі значним дисконтом. Tуp раннього бронювання має на увазі під собою придбання путівки за 3-6 місяців до дати вильоту, з можливістю оплати частинами. Є менш популярним в порівнянні з гарячими пропозиціями проте має ряд безперечних переваг:

  1. Наявність дисконту відносно вартості путівки. При більш ранньому бронюванні туру туроператор ANEX Tour пропонує кращу вартість. Часто оформлення путівки за 6 місяців до вильоту складає дисконт у розмірі 30%. Існує ряд певних пропозицій, на які впливає сезонність і курорт.
  2. Повна готельна база. Туристам надаються усі можливі варіанти, так як потрібно розуміти, що хороші готелі у розпал сезону бувають повністю заповненими та стають на стоп-сейл. Пропадає необхідність вибирати із залишкових пропозицій.
  3. Фіксована вартість путівки.

Туроператор АНЕКС Тур має власну програму лояльності для клієнтської бази раннього бронювання. На деякі тури пропонується можливість бонусів, наприклад: безкоштовного перельоту для дитини, безкоштовний vip трансфер.

Купити тури по ранньому бронюванню з Києва

Раннє бронювання має на увазі і оплату відсотка від ціни путівки з можливістю доплачувати частинами в декілька етапів, щоб внести повну сумму перед датою вильоту. Але ці правила можуть змінюватися залежно від сезону, тому завжди потрібно уточнювати подробиці.

Також необхідно помітити, що у разі відміни туру в основній масі передбачається наявність штрафних санкцій. Проте це не привід для паніки. На практиці для непередбачених моментів діє страховка від невиїздів, для якої характерне відшкодування суми путівки повною або частковою мірою, залежно від причин і обставин. Ця страховка є гарантом відшкодування вартості путівки в непередбачених ситуаціях, тому таке придбання стане доцільним рішенням для вашого гаманця.

Пошук турів раннього бронювання

Тур раннього бронювання дає можливість організувати комфортний і вигідніший фінансовий відпочинок. Фахівці нашої турагенції АНЕКС Тур детально пояснять усі нюанси завчасного бронювання і посприяють у виборі туру з реальною вигодою.

Багато туристичних операторів рекомендують віддавати перевагу турам на високий сезон, для яких характерне складне і дороге придбання путівок. Гарячими періодами у багатьох країнах є пора року з червня по вересень, а також новорічний період і травневі свята.

Раннє бронювання на літо:

  • Туреччина - основна країна для раннього бронювання, купуючи тур на літній сезон - взимку або спочатку весни, ви зможете добре заощадити на вартості путівки, це набагато вигідніше чим купувати тур в розпал сезону.
  • Болгарія - для цієї країни, яка розташовується на Чорноморському узбережжі, характерний комфортний і якісний відпочинок з недорогими розвагами. Для цього регіону практично не характерна наявність опадів, пляжний курорт починається в травні.

Раннє бронювання на зиму:

  • Домініканська республіка - стане відмінним вибором для любителів сонця і тепла. У цьому регіоні температура залишається практично однаковою упродовж усього року. Для зимового періоду характерна безвітряна і суха погода;
  • Андорра - притягає туристів сонячними погодними умовами, відсутністю низьких температур і хорошими умовами для катання на лижах.

Придбати путівки по ранньому бронюванню на літній сезон потрібно - взимку або з початку весни, а зимові тури за традицією необхідно - влітку. Купити тур по ранньому бронюванню в АНЕКС Тур можна вже зараз на нашому сайті.

TelegramViber