icon

Знайди тур мрії з
мільйонів варіантів

icon

Бронюй тур онлайн
на сайті

icon

Або оформи тур в офісі
Київ, Васильківська 32

icon

Отримай документи
і вирушай у відпустку

Турагенція АНЕКС Тур Київ

Шановні туристи, раді вітати Вас на сайті турагенції АНЕКС Тур Україна. Ми є офіційним офісом продажу від туроператора ANEX Tour. У нашій агенції Ви можете забронювати тур онлайн або звернутись за адресою: Київ, вул. Васильківська 32.

Туроператор ANEX Tour веде успішну туристичну діяльність з організації відпочинку по всьому світу понад 20 років. На сьогоднішній день офіси компанії відкриті на багатьох курортах світу. Постійне розширення географії послуг і любов до своєї справи допомогло компанії стати кращою в туристичній галузі. ANEX Tour є лідером туристичної сфери в більш як десяти країнах світу.

ANEX Tour Україна – купити тури онлайн

ANEX Tour знає як зробити відпочинок незабутнім! Багаторічний досвід роботи в туристичному сегменті дозволяє щодня відправляти туристів на зустріч новим пригодам. Тури до Єгипту, ОАЕ, Туреччина, Мексика і більше 35 країн світу – доступні для відпочинку. Замовляючи тур в нашій туристичній агенції в Києві, Ви можете бути впевненими в якості свого відпочинку. Тури з АНЕКС Тур – набагато більше, ніж авіаквитки і номер в готелі, це позитивні враження які залишаться на все життя.

АНЕКС Тур підбір та пошук путівок

  • Пошук турів – на нашому сайті надано турпошук по всім туроператорам України. Ви можете самостійно підібрати тур і забронювати онлайн або купити тур в нашому офісі: м. Київ, вул. Васильківська 32.
  • Підбір туру – звернутися до наших менеджерів для підбору та пошуку туру, який буде відповідати всім Вашим вимогам. Ми підберемо оптимальне рішення для відпочинку під Ваш бюджет.
  • Гарячі путівки – це пропозиції на найближчі дати. Подивитися гарячі тури можна скориставшись пошуком туру на сайті. Це унікальні пропозиції для бюджетних туристів, і тих, хто не проти заощадити на відпочинку. Турагенція ANEX Tour пропонує гарячі путівки в кращі країни і курорти світу, тури в Домінікану та путівки на Мальдіви за найнижчими цінами.
  • Партнерські відносини – наша турагенція є офіційним представником ANEX Tour і співпрацює з основними туроператорами України, що дозволяє охопити всю широту послуг і напрямків туристичної галузі.

Туристична агенція ANEX Tour – ми пропонуємо не просто відпочинок, а втілення мрій, яскраві емоції та нові враження.