icon

Знайди тур мрії з
мільйонів варіантів

icon

Бронюй тур онлайн
на сайті

icon

Або оформи тур в офісі
Київ, Васильківська 32

icon

Отримай документи
і вирушай у відпустку

АНЕКС Тур – підбір туру Україна

Шановні туристи, раді вітати Вас на сайті турагенції АНЕКС Тур Україна. Ми є офіційним офісом продажу від туроператора ANEX Tour. У нашій агенції Ви можете забронювати тур онлайн або звернутись за адресою: Київ, вул. Васильківська 32.

Туроператор ANEX Tour веде успішну туристичну діяльність з організації відпочинку по всьому світу понад 20 років. На сьогоднішній день офіси компанії відкриті на багатьох курортах світу. Постійне розширення географії послуг і любов до своєї справи допомогло компанії стати кращою в туристичній галузі. ANEX Tour є лідером туристичної сфери в більш як десяти країнах світу.

Турагенція ANEX Tour в Києві

ANEX Tour знає як зробити відпочинок незабутнім! Багаторічний досвід роботи в туристичному сегменті дозволяє щодня відправляти туристів на зустріч новим пригодам. Тури до Єгипту, Туреччини, ОАЕ, Мексики і більше 35 країн світу – доступні для відпочинку. Замовляючи тур в нашій туристичній агенції в Києві, Ви можете бути впевненими в якості свого відпочинку. Тури з АНЕКС Тур – набагато більше, ніж авіаквитки і номер в готелі, це позитивні враження які залишаться на все життя.

АНЕКС Тур кращий пошук туру з України

Пошук туру

На сайті надано турпошук по всім туроператорам України. Ви можете самостійно підібрати тур і забронювати онлайн або звернутися до наших менеджерів для підбору туру, який буде відповідати всім Вашим вимогам. Підберемо оптимальне рішення для відпочинку під Ваш бюджет.

Гарячі тури

Подивитися гарячі тури можна скориставшись пошуком туру на сайті. Це унікальні пропозиції для бюджетних туристів, і тих, хто не проти заощадити на відпочинку. Турагенція ANEX Tour пропонує гарячі путівки в кращі країни і курорти світу, тури в Домінікану і тури на Мальдіви за найнижчими цінами.

Партнерські відносини

Наша турагенція є офіційним представником ANEX Tour і співпрацює з основними туроператорами України, що дозволяє охопити всю широту послуг і напрямків туристичної галузі.

Турагенція ANEX Tour – ми пропонуємо не просто відпочинок, а втілення мрій, яскраві емоції та нові враження.