Тури на Гоа, Індія з Києва

Про індійську любов з піснями і чудовими східними танцями мріють багато дівчат. На жаль, наша компанія не може вам організувати щось подібне. Але, влаштувати вам незабутній відпочинок в Індії нам цілком під силу.

Чому варто купити тури в Індію на Гоа?

Східна екзотична Індія – одна з найцікавіших країн в Південній Азії. І одна з найбільших. Населення цієї країни займає почесне друге місце після китайців, а по площі Індія займає сьоме місце в світі. Тільки уявіть собі: 1,3 млрд громадян з самобутньою культурою, дивовижними, часом шокуючими традиціями і незвичайною національною кухнею. Дивує не так? Але це ще не все. Якщо ви поїдете в подорож до Індії ви зможете:

  1. Особисто побачити «восьме» чудо світу – Тадж-Махал.
  2. Відпочити на одному з кращих курортів світу – Гоа.
  3. Випробувати на собі знаменитий на весь світ комплекс нетрадиційного лікування – аюрведу.
  4. Побувати в самому серці індійського кіно – Боллівуді.
  5. Осягнути справжній зміст йоги.

Відпочинок в Індії це завжди море нових вражень і емоцій. Барвисті міста, суперечливі погляди і незвичайна східна культура – Індія однозначно гідна вашої уваги.

Як не зіпсувати собі відпочинок в Індії?

  • Так як 70% населення дуже бідні, в країні процвітають крадіжки. Дрібні злодюжки і кишенькові злодії ніколи не проти обікрасти чергового білого туриста. Тому, ретельно стежте за своїми речами і документами.
  • Жінкам в Індії краще відмовитися від міні-спідниць і суконь з оголеними плечима. За це вас, звичайно, ніхто не посадить, але неприємні косі погляди вам забезпечені.
  • Якщо хочете, щоб поїздка в Індію запам’яталася тільки позитивними моментами – ретельно обирайте продукти харчування і воду. Вода з-під крана часто дуже брудна, а місцева вулична їжа не завжди може готуватися в нормальних чистих приміщеннях. Найкраще пити бутильовану воду і харчуватися в кафе. Так буде безпечніше для вашого здоров’я.

Путевки на Гоа, Індія 2022

Забронюйте тур на Гоа в нашій турагенції та влаштуйте собі приголомшливий відпочинок. Компанія ANEX Tour співпрацює з найкращими готелями, авіакомпаніями. Ми організуємо для вас комфортні умови проживання, смачне харчування, швидкий переліт і захоплюючу культурну програму. Обираючи нас, ви можете бути впевненими в якості і безпеці свого відпочинку.

ANEX Tour – хороший відпочинок ще ніколи не був таким доступним.