Макарська Рів’єра – пляжний відпочинок в Хорватії 2021

Макарська Рів’єра – одна з найкрасивіших частин Хорватії, розташована в її південній частині на узбережжі Адріатичного моря. Якщо ви вирішили провести відпустку в Макарська, то це рішення є одним з кращих!

Розкинулося це містечко на 53 км, від Брела до Градаца. Макарська вже давно є популярним місцем відпочинку, а один з чинників, що притягають сюди тисячі туристів щороку – це те, тут можна побачити і зробити дуже багато. Так що навіть якщо ви плануєте відпочинок в Макарській Рів’єрі на цілих два тижні, можете бути упевнені, що залишите щось незвідане для наступного візиту.

Передусім, Макарська славиться своїми чудовими пляжами, добре пристосованими і для маленьких дітей. Також тут можна вибрати активний відпочинок на будь-який смак: усі види водного спорту, прогулянки на яхтах і катання на велосипедах, піші прогулянки по найкрасивіших місцях і навіть альпінізм.

Поряд з Макарською знаходиться безліч цікавих містечок і островів, тому якщо ви налаштовані на тривалий і цікавий відпочинок, варто ознайомитися з нашими пропозиціями в Хорватію.

Особливо сподобаються тури в Макарська для сімей, оскільки інфраструктура міста ідеально пристосована під відпочинок з дітьми. Але якщо ви замовите тур на двох, то теж не помилитеся.

Поради для відпочинку в Хорватії:

 1. Кращий час для пляжного відпочинку – з травня по вересень.
 2. Воду можна пити прямо з-під крану.
 3. Чайові в ресторані прийнято давати тільки, якщо відсоток за обслуговування не включений в рахунок. Також на чай дають таксистам, барменам і екскурсоводам.
 4. Більшість міських пляжів безкоштовна.
 5. Хорватська мова дуже схожа на російську або українську, тому особливих проблем із спілкуванням не буде.

Рекомендації по пам’ятках Макарськи:

 • Гора Біоково – друга по висоті в Хорватії. Найвищий пік, Святому Юрі, височіє на 1762 метри над поверхнею моря і відрізняється своїй легкодоступностью. Сюди можна добратися навіть на машині по самій високогірній асфальтовій дорозі Хорватії. Якщо ви налаштовані на пригоди, можете відправитися туди на звичайному велосипеді або узяти напрокат електробайк.
 • Skywalk – новітній оглядовий місток на схилах Біоково відкрився в 2020 році. Перевірте свої нерви і пройдіть над трьохсотметровою прірвою по скляній підлозі!
 • Камінь Брела – візуальний символ Макарської Рів’єри і один з символів хорватського туризму. Це скеля, яку не обходить жоден користувач Instagram – камінь самотньо стоїть посеред моря, а на його верхівці ростуть дерева.
 • Лісопарк Осєява – це найкрасивіший лісопарк, що сполучає Макарську і Тучепі. Прогулянка, біг або їзда на велосипеді – тут справжнє задоволення та відпочинок для душі. Фантастичні види на Адріатичне море або на парк Біоково – приманка для усіх відвідувачів Макарської Рів’єри. У лісопарку безліч стежин і відокремлених бухт, де можна насолодитися спокійним купанням. Корисна порада: одягайте кросівки, тому що дорога не скрізь рівна.
 • Села під Макарськой, Тучепі і Брелой. У них досі можна побачити оригінальну сільську архітектуру у поєднанні з прекрасним видом на узбережжя і острови. Якщо вас цікавить “прихована” сторона туризму з потужною історією, що стоїть за нею, обов’язково прогуляйтеся по цих селах.
 • Пляж Нугал в 2019 році був оголошений порталом European Best Destinations третім по красі в Європі. Галечний пляж з двох сторін оточений мальовничими кам’яними обривами, а на задньому плані – густий ліс. Це місце особливо притягає нудистів із-за свого відокремленого розташування.
 • Музей ракушок розташований в стінах 500-річного францисканського монастиря Святої Марії. Цей знаменитий на весь світ музей радує туристів цікавими зборами морських равликів і молюсків з усього світу, а також цінним гербарієм.

І ще багато різних цікавих місць: викладені брущаткою вулички в центрі старого міста, затишні ресторанчики з дуже смачною і недорогою місцевою кухнею, старовинні монастирі і тому подібне

З АНЕКС Тур в Макарську Рів’єру з Києва

Путівки в Макарську дуже популярні, тому поквапитеся, щоб вибрати самі кращі варіанти з АНЕКС Тур!