Путівки на відпочинок в Пулі, Хорватія

Пула є старовинним містом з древньою історією, тому для туристів тут є на що подивитись. Це прадавнє містечко на берегах Адріатичного моря. Заманює не лише історичними пам’ятниками, а і мальовничими пляжами, відмінно облаштованою курортною зоною. У місті буде цікаво усім – тут повно розваг для активних людей і для любителів відокремленого відпочинку. Вас чекають дайвінг-центри, спортивні майданчики, безліч нічних клубів і танцполів.

Пошук туру в Пулу буде простіший, якщо довіритися нашій турагенції АНЕКС Тур, залишайте онлайн запити на підбір туру нашим менеджерам.

З АНЕКС Тур в Пулу з Києва 2021

Наша турагенція АНЕКС Тур – реалізує тури туроператора і надає повну консультацію по готельній базі. У нас вигідні умови співпраці – будь-яка поїздка стане для вас доступним придбанням. Гарантуємо, що завдяки нашим зусиллям ви проведете незабутню відпустку в найкрасивіших куточках світу. Купити тур на двох в Пулу ви можете у будь-який час – ми завжди чекаємо нових туристів.

Пам’ятки курорту

Придбати гарячий тур в Пулу повинен кожен турист, оскільки це місто має багато пам’яток. Серед них виділяються:

  • Римський амфітеатр – був побудований до нашої ери древніми римлянами. Тут одна з відомих арен у всьому світі. Конструкція цієї будівлі дозволяє оглядати його усередині, навіть не заходячи у всередину. Коли там проходять концерти, то все відмінно прослуховується біля амфітеатру.
  • Тріумфальна арка Сергіуса побудована була до нашої ери, тому старовинний стиль оформлення постійно вабить туристів.
  • Храм Августа відрізняється невеликим розміром, але притягає древньою історією і зовнішнім виглядом.
  • Форт Бургуньон – це морський музей, де знаходяться безліч експозицій. З цього місця відкривається приголомшливий вид на море – любителям зустрічати світанки і заходи воно точно сподобається.
  • Головна площа Форум – притягає древніми пам’ятниками і монументами, там завжди багатолюдно.
  • Мініатюрна копія Пули – знаходиться на розі парку Тіто. Це невеликий фонтан з питною водою, в якому можна розгледіти маленькі будиночки і вулички Пули. Є одним з самих відвідуваних місць в місті. Відпочинок в Хорватії стоїть для того, щоб побачити цю країну своїми очима.

Пулу притягає красивими парками, знаковими місцями і приголомшливими видами. Досвідченому туристові тут буде що подивитися і отримати позитивні емоції від перебування на курорті.

Пляжі Пули

Путівки в Пулу – це відмінний відпочинок для усіх. Тут вас чекають прекрасні види на море, просторі пляжі і свіже повітря. Варто відмітити, що пляжі тут відрізняються каменястістю, тому треба запасатися спеціальним взуттям для безпечної прогулянки до моря. Курортна зона пропонує до 40 чистих і комфортно облаштованих пляжів. Одним з самих відвідуваних місць із зеленою рослинністю є “Стінжан” – там багато спортивних майданчиків, дайвінг-центрів. Для тих, хто планував відпочинок в Пулі з дітьми, ми пропонуємо відвідати пляж “Бріоні” – там багато атракціонів.

Кухня на курорті

Особливий акцент в хорватській кулінарії зроблений на морепродуктах. На березі моря розташовані багато ресторанів, де можна поласувати свіжими устрицями і омарами. Для любителів м’яса Пула вам має запам’ятатися надовго, оскільки місцеві кухарі знають, як приготувати шедевр. Пула відома різноманітними сортами елітної кави. Рекомендуємо спробувати білу каву – для його заварювання використовують молоко. Ресторани пропонують великі порції блюд, тому треба замовляти їх поступово. Дуже часто по місту можна зустріти кіоски, де продають смачне італійське морозиво і пампушки.

Якщо хочете швидко знайти тур Пулу, то ми готові запропонувати свою допомогу – турагенція АНЕКС Тур до ваших послуг!