Баа Атол 2021 – романтичний відпочинок на Мальдівах

Якщо ви мрієте не лише побачити, а і відчути усім тілом та душею рай на землі – немає жодних проблем. Звертайтеся в турагенцію АНЕКС Тур та вирушайте у свій незабутній відпочинок на Мальдівах. Баа Атол – вважається справжньою перлиною Мальдів. Тут гостей чекає білосніжний пісок, вода кольору бірюзи, найкращий сервіс. Ви відчуєте комфорт скрізь і у всьому. Курорт знаходиться у віддаленні від шумних місць, вас чекає спокій та повне злиття з природою. Місцеві жителі дуже гостинні і ні в якому разі не діставатимуть відпочивальників, пропонуючи навперебій їм всілякі товари і послуги. Це місце по праву вважається одним з найромантичніших на планеті Земля.

Що цікавого на відпочинку у Баа Атол?

Архіпелаг включає 75 островів, з яких тільки 10 – населених. Його довжина складає близько 42 км. Поряд з ним знаходиться Атол Гойду, а через протоку розташувався – Кардива. Люди, що живуть на островах, в основному займаються рибним промислом, виготовляють сувеніри. Так, якщо ви візьмете тур у Баа Атол – буде чим поповнити свою колекцію мандрівника.

  • Ейдафуші – острів, що є столицею, на ньому мешкає всього 3 тис. чоловік. Він вважається великим центром рибальства. Саме тут шиють один з найважливіших елементів національного костюма – спідницю під назвою “фейлі”.
  • У південно-західній частині розташувався другий за чисельністю населення острів – Тулхадху. Тут виготовляють приголомшливої краси – тканини з бавовни і прекрасні лаковані вироби, що вважаються кращими сувенірами на Мальдівах.
  • На острів Фонімагуду рекомендується відправитися тим, хто неодмінно хоче відправитися кататися на яхті. Саме тут розташований кращий яхт-клуб в архіпелазі Баа Атол. Також тут знаходиться відмінно обладнаний усім необхідним дайвінг-центр. Бажаючі відправитися в глибини морські тут завжди в шані.
  • Дуніколу – крихітний острівець знаходиться на півдні Атола. Тут неможливо відірватися від рослинності, вона чудова. Саме тут розташувався один з кращих і комфортабельніших готелів архіпелагу. Це місце ідеально підходить для тих, хто хоче побути на самоті, насолодитися спокоєм і тишею, споглядаючи морську гладінь, підставляючи обличчя назустріч сонцю і занурюючись у власні фантазії. Обійшовши увесь острів по берегу, ви навіть не побачите жодного будинку.

Якщо ви дійсно хочете “приміряти” на себе роль головних героїв приголомшливих творів Дефо або Жуль Верна – купуйте тури на Мальдіви і насолоджуйтеся – райським життям.

Тури у Баа Атол з Києва

Як вже відзначалося тут відмінний відпочинок для тих, хто хоче побути на самоті, кому надокучив шум великих міст. Спокоєм і тишею тут можна насолодитися вдосталь. При цьому для туристів створені умови на вищому рівні. Сервіс – висококласний і це не викликає сумнівів. Туристи можуть відправитися на екскурсії, зайнятися дайвінгом, занурюючись в підводний світ і знайомлячись з його мешканцями в оточенні приголомшливо красивих коралів. У Баа Атол бездоганно збережені природні шедеври і місцеві жителі відносяться до них з трепетом. Якщо ви хочете побачити велетенських мант (морських дияволів) або китових акул – вирушайте в заповідник Атола. На острові Олхугірі мешкають великі морські черепахи і масово гніздяться фрегати.

Готелі пропонують гостям різні розваги: катання на різних плавальних засобах, купання з маскою, дайвінг і всілякі екскурсії на поруч розташовані острови. Нудьгувати тут точно не прийдеться. Ваш відпочинок пройде в оточенні прекрасної природи, на березі одного з найказковіших і чарівніших місць на планеті.

Купуйте в нашій турагенції АНЕКС Тур путівки у Баа Атол, Мальдіви і вирушайте в подорож своєї мрії.