Путівки в Дерош з Києва – острів на Сейшелах 2022

Якщо хочете купити тур на Сейшели, то вам обов’язково необхідно відвідати острів Дерош. Це казкове місце дістало свою назву по імені Британського губернатора, який правив тут у кінці ХVIII століття. Довгий час це місце вважалося англійською колонією, поки у кінці 70-тих років минулого століття його не повернули республіці, що отримала незалежність, Сейшельські острови. Ця невелика ділянка суші належить групі південно-західних островів і знаходиться в 300 км від столиці держави.

Звертайтеся в нашу турагенцію АНЕКС Тур і ми допоможемо вам відвідати це казкове місце. Всього один дзвінок відправить вас до світу тепла і нескінченного сонця. Якщо ви хочете відпочити на ексклюзивних курортах, то тур в Дерош саме для вас.

Чим займатися на Дероші?

Цей казковий куточок створений для пляжного відпочинку. На його поверхні росте безліч тропічних рослин, берег обрамлений золотистим піском, а навколо острова знаходиться безліч коралів. Саме завдяки кораловим рифам що оточує це місце, тут дуже спокійні води, які підходять для відпочинку навіть з маленькими дітьми. Любителям активного водного відпочинку тут знайдеться мало розваг. Сильних хвиль тут немає апріорі, тому про всілякі види серфінгу доведеться забути. Але що бажають прокотиться навколо острова, можуть узяти напрокат:

  • плоскодонку
  • гідроцикл
  • однопарусне судно.

Також тут просто рай для любителів дайвінгу, рафтингу і сноркелінга. Довжина коралових заростей складає 80 км, між і над ними можна плавати не один день, захоплюючись різноманітності морських мешканців і красою глибинних відтінків.

Курорт Дерош ідеально підходить для романтичних турів і відпочинку з дітьми. Сім’ї зможуть усамітнитися на пляжі і насолодитися тропічним кліматом.

Окрім цього тут дуже сподобається любителям морської риболовлі. Вони можуть вийти у відкритий океан разом з острівними мешканцями і упіймати один з численних видів місцевої фауни. За бажанням це можна зробити на сучасному катері або ж на старовинному плоскому човні, видовбаному з дерева як це роблять місцеві жителі.

На острові Дерош є хороші ресторани, де можна поласувати класичною або місцевою кухнею, бари з різноманітними напоями і біля готельні парки, в яких так добре прогуляється увечері. Для любителів нічного життя готелю влаштовують пляжні вечірки, з живою музикою на національних інструментах і танцями на золотистому піску до самого ранку.

Коли краще відпочивати на острові Дерош?

На цьому острові діє субекваторіальний морський клімат. Він забезпечує теплу спокійну погоду круглий рік. Місцеві жителі ділять річну погоду на два періоди:

  1. жаркий
  2. прохолодний.

Жарка погода стоїть тут з початку зими по кінець весни. Температура в середньому досягає +30°С, прохолодніше стає з середини літа по кінець осені, середній показник температури падає до +25°С. Але прохолодно тільки місцевим жителям, розпещених теплим кліматом Сейшельських островів. Тому пляжний відпочинок в Дероші доступний у будь-яку пору року.

Звертайтеся в турагенцію АНЕКС Тур і купуйте путівки в Дерош сьогодні і вже завтра ми відправимо вас туди, куди побажаєте. Вам залишиться лише зібрати валізи і насолоджуватися спокійним відпочинком.