Путівки в Махдію – пляжний курорт в Тунісі 2021

Махдія – невелике містечко в Південній стороні Тунісу. Він відрізняється спокійним відпочинком. Усі туристи можуть насолодитися цікавими пам’ятками, які надовго залишаться в пам’яті. Тур в Махдію стане відмінним варіантом для молодожон і сімей з дітьми. Відправитися на відпочинок в Туніс можна з АНЕКС Тур, наша турагенція зробить все, щоб відпочинок пройшов на вищому рівні.

Особливості пляжів курорту

Усі відвідувачі міста просто зобов’язані побувати на піщаних пляжах на березі Середземного моря. Зони відпочинку діляться на три види:

  • у центрі міста
  • готельні
  • дикі.

На центральних пляжах часто можна зустріти валуни. Тому там мало відвідувачів. В основному усі вважають за краще проводити час на території виділеній готелем. Готелі 5 зірок працють по системі “все включено” надають своїм клієнтам усе необхідне. Також вони оснащені розвагами, які можна спокійно відвідати. На вибір кожному туристові пропонують провести час різними способами. Найпоширенішими пропозиціями є:

  • катання на човні або катамарані
  • зайняття водним спортом
  • тренажерні зали
  • басейни, облаштовані місцями для відпочинку та ін.

Підводний світ Махдії дуже притягає професійних дайверів, проте новачки також можуть пройти навчання по підводному плаванню, яке займає 5 днів. По закінченню курсу ви навчитеся занурюватися у воду із спеціальним спорядженням.

Дикі пляжі славляться чистотою природи. Ці місця не зворушені будівлями і зберігають свій вид вже декілька сотень років. Там немає шезлонгів, та і відпочивальників мало. Це відмінний варіант провести час наодинці з природою.

Відвідавши курорт з АНЕКС Тур кожен турист зможе знайти для себе відповідний вид відпочинку в Тунісі.

Пам’ятки міста Махдія

На набережній встановлена величезна кількість магазинів, в яких можна знайти абсолютно все. Також є затишні кафе з різноманітними блюдами.

Місцеву медину просто зобов’язані відвідати туристи міста. Це середньовічний квартал, який оточений міською стіною. Знамениті Чорні ворота завдовжки 40 метрів ведуть з міста через кріпосну стіну в центр медини.

У Музеї Махдії можна ознайомитися з колекцією національного одягу жителів. Там представлені різні наряди з вражаючими прикрасами із золота. На останніх поверхах будівлі можна насолодитися неймовірною красою старого міста і мису Африки з фортецями епохи Фатимідів.

Піднімаючись на одну з веж можна побачити те, що залишилося від фортифікаційних споруд Фатимідів. Відпочинок в Махдії дозволить дізнатися багато нового про Північну Африку.

Погодні умови

Найоптимальнішим часом для відвідування міста є період з травня по листопад. В цей час температура повітря складає в середньому +28°С. Оксамитовий сезон припадає на вересень. А в липні і серпні найвища температура. Різниця між денним і нічним часом може досягати до +10°С. В зимовий період в місті іноді проходять дощі, в основному прохолодно.

Тури в Махдію з Києва з АНЕКС Тур

Махдія одне з найбарвистіших міст в Тунісі. АНЕКС Тур допоможе здійснити неймовірну подорож. Довіряючи професіоналам, які знають що треба для неймовірного відпочинку, можна ні про що не турбуватися. Від вас необхідно лише вибрати місце і купити тур в Махдію. Наша турагенція повністю враховує усі побажання туриста. Звертаючись до нас можна бути упевнені в тому, що відпочинок буде просто незабутній.