Купити подарункові сертифікати – ANEX Tour Україна

Довгождане свято з нагоди дня народження, весілля або по будь-якому іншому приводу обов’язково супроводжується продумуванням і пошуком гідного подарунка, який би точно запам’ятався і приніс винуватцеві урочистості масу позитивних емоцій. Саме у таких випадках в нашій турагенції є можливість замовити подарунковий сертифікат на майбутньою купівлю туру від туроператора АНЕКС Тур. Адже знайомство з новими містами і країнами – це завжди вражаюче, а незапланована відпустка – краще, про що можна мріяти серед повсякденних турбот і робочих обов’язків.

Сертифікати на купівлю туру – подаруйте яскраві враження

Приводом, щоб вручити подарунковий сертифікат для купівлі путівки в Єгипет, Туреччину, Домінікану, Мальдіви або будь-яку іншу країну, може бути не лише день народження рідної людини, але також весілля або її річниця, успішне закінчення університету, захист диплому або дисертації, а також будь-який інший радісний привід, який хочеться відмітити в колі друзів та рідний. Не менш актуальним рішенням буде вручити як подарунковий сертифікат на тур для співробітників робочого колективу. Втім, вибір напрямів для поїздки і приводів придбання сертифікату дійсно неосяжні, тобто у нас завжди знайдуться ідеальні варіанти навіть для найвимогливіших туристів.

Правила використання подарункових сертифікатів

Перш ніж купити сертифікат на туристичні послуги в нашій турагенції АНЕКС Тур, пропонуємо ознайомитися:

  • Визначитися з еквівалентом суми сертифікату, інформація обов’язково вказується в самому сертифікаті і прописується в договорі.
  • Сертифікат дійсний тільки на купівлю турів від туроператора ANEX Tour.
  • Термін дії подарункового сертифікату обмежений і складає 12 місяців з моменту оплати.
  • Скористатися сертифікатом для купівлі туру можна тільки на нашому сайті онлайн або в нашій турагенції за адресою: м. Київ. вул. Васильківська 32, де сертифікат і був безпосередньо придбаний.
  • Залежно від побажань клієнта для оформлення однієї поїздки можна використати декілька подарованих сертифікатів або ж одним таким презентом оформити декілька турів (згідно передбаченої вартості).
  • Якщо вибрана путівка перевищує вартість сертифікату, клієнтові необхідно буде доплатити різницю, якщо навпаки вартість туру нижча – залишок можна використати на наступну купівлю туру.
  • Придбаний сертифікат не підлягає поверненню і конвертації в грошовий еквівалент.

Будь-які деталі завжди можна заздалегідь уточнити у менеджерів нашої турагенції ANEX Tour, тобто підготовлений подарунок буде максимально продуманим і таким, що запам’ятається приємними враженнями.

Подарунковий сертифікат на купівлю путівки з Києва

Подарункові сертифікати – підійдуть під будь-які вподобання винуватця урочистості. Адже навіть якщо у людини є абсолютно все – сертифікат на подорож завжди буде до речі. І при цьому вибір відповідних сертифікатів доступний абсолютно під будь-який бюджет, а напрям туру одержувач сертифікату вибиратиме самостійно.