Турагенція – це реалізатор турів, який займається продажем пакетних турів туроператора. Консультує по готельній базі, відповідає за повну і своєчасно надану інформацію про тур, а також видачу турпакета. Не несе відповідальність за якість наданих послуг в процесі туру.

Туроператор – організатор турів. Реалізує свій продукт через туристичні агенції, на пряму з туристами не працює. Несе відповідальність за якість наданих послуг і виступає основним відповідачем у разі виникнення проблем.

Ми є офіційною точкою продажу компанії ANEX Tour, наша турагенція знаходитися за адресою: м. Київ, вул. Васильківська 32.

Політика компанії ANEX Tour влаштована таким чином, що безліч туристичних агенцій компанії працюють від імені туроператора ANEX Tour і не пов’язані між собою. Оскільки кожна турагенція працює окремо – ми не володіємо інформацією про роботу і розташування інших турагенцій ANEX Tour. Також, якщо у вас виникають питання по вашому бронюванню – треба звертатися безпосередньо в головний офіс туроператора ANEX Tour або в агенцію за тією адресою, де ви купували тур.

Бронювання турів онлайн відбувається в ручному режимі нашими менеджерами, це і відрізняє нас від автоматичних онлайн сервісів. Ми несемо відповідальність за правильність даних, що вводяться і надаємо повну консультацію по туру.

Порядок дій при купівлі туру онлайн:

Фото паспортів. Потрібно відправити нам фото закордонних паспортів усіх учасників туру. Також фото цивільного паспорта (1, 2 сторінка і прописка) одного туриста – для складання договору. Наші менеджери складають договір і рахунок для оплати, відправляють на вашу електронну адресу.

Оплата туру. Після оплати відбувається бронювання туру, менеджер з вами ще раз зв’яжеться і перевірить усі дані.

Підтвердження туру. Після бронювання, чекаємо підтвердження від туроператора (підтвердження наявності місць в готелі, авіаквитки підтверджуються відразу).

Видача документів. Після підтвердження, як тільки документи будуть доступні – відправляємо вам ваучер, авіаквитки, страховку на електронну адресу, також їх можна забрати самостійно в нашій турагенції за адресою: м. Київ, вул. Васильківська 32.

Оплатити тур можна тільки після складання договору нашими менеджерами. Вам буде виставлений рахунок і реквізити для оплати туру.

Способи оплати в Україні:
Оплата наличными в офісі
Оплата з карти на карту VISA/MasterCard
Оплата на розрахунковий рахунок по реквізитах (Приватбанк)

Способи оплати з-за кордону:
– Переказом моментального зарахування коштів:
Western Union
MoneyGram
Transfer GO

Чи можна оплатити тур в валюті?
Ні, всі тури оплачуються ТІЛЬКИ в гривні.

У нашій турагенції можна оформити попереднє бронювання. Бронь по попередній заявці фіксує місця на рейсі, вона дійсна від 12 до 24 годин залежно від дати початку туру.

Для передброні, ви можете відправити запит на тур через пошукову систему нашого сайту. Після цього відправте фото закордонних паспортів усіх туристів на Viber +38 063 591 41 44. Менеджер в ручному режимі по вашій заявці зробить предбронь.

Документи по туру можна отримати двома способами:

Отримати на електронну адресу. Ми відправляємо вам ваучери, авіаквитки, страховку не пізніше ніж за 7 днів до вильоту на чартерних рейсах і 2-3 днів на регулярних рейсах. Документи обов’язково треба роздрукувати.

Забрати самостійно роздруковані документи в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Васильківська 32.

Доплати за вильоти:

Туроператор може стягувати додаткову плату за ранкові та вечірні рейси – 25 USD / з людини

До 12:00 виліт (місцевого часу) додається + 25 USD
Повернення після 12:00 виліт (місцевого часу) додається + 25 USD