Екскурсійні тури з Києва 2021

Допитливі туристи вважають за краще не обмежуватися одноманітним відпочинком в готелі і рідкісними вилазками на екскурсії. Вони намагаються спланувати свій відпочинок так, щоб відвідати якомога більше цікавих місць. Якщо ви належите до таких туристів, екскурсійні тури – те, що вам треба.

Екскурсійні тури – поїздки, основною метою яких є огляд пам’яток. Під час поїздки ви відвідуватимете найбільш відомі місця в місті: музеї, пам’ятники, популярні туристичні місця і інші об’єкти. Екскурсійні програми – прекрасна можливість дізнатися якомога більше про місто за найбільш короткий період часу. Це ідеальний варіант для тих, хто веде активний спосіб життя і цікавиться усім новим.

Що входить у вартість поїздки:

Як правило, у вартість поїздки входить:

  • переїзд або переліт;
  • проживання;
  • харчування;
  • відвідування екскурсій відповідно до екскурсійної програми;
  • страхування.

Віза і додаткові екскурсії, які не входять у вартість програми оплачуються окремо.

Види екскурсійних турів

– Стаціонарні екскурсійні тури:

Тури в межах одного міста. Як правило, такі поїздки тривають 1-2 дні. Цього часу цілком вистачає, щоб оглянути усі найпопулярніші і цікавіші місця в місті. Головна перевага такого туру – широка програма дозвілля і величезна кількість вільного часу. Під час поїздки передбачені походи по ресторанах, відвідування різних заходів і творчих зустрічей.

– Маршрутизовані екскурсійні тури:

Припускають відвідування декількох міст відповідно до певного маршруту. Це можуть бути екскурсії як в межах однієї країни, так і між країнами. Головна перевага таких турів – можливість значно розширити свій кругозір. Всього за один тиждень ви можете відвідати відразу декілька країн. Але, є один мінус – такі поїздки мають безліч протипоказань, оскільки вам доведеться практично усю подорож провести в автобусі.

Екскурсійні тури з турагенцією ANEX Tour

У нашій туристичній агенції ви можете замовити екскурсії з Києва та інших міст України. Якщо у вас виникли додаткові питання – зверніться до наших менеджерів, вони із задоволенням вам допоможуть.

Турагенція ANEX Tour – з нами ваш відпочинок точно буде вдалим.