Раннє бронювання турів 2021

Завдяки завчасному бронюванню можна спланувати поїздку на гірськолижні іспанські або італійські курорти, а також відвідати пляжні тури в Туреччині, Єгипті або Тунісі. Tуp раннього бронювання має на увазі під собою придбання путівки за 3-6 місяців до дати вильоту. Є менш популярним в порівнянні з гарячими пропозиціями проте має ряд безперечних переваг:

 • наявність дисконту відносно вартості путівки. При більш ранньому бронюванні туру туроператор ANEX Tour пропонує кращу вартість. Часто оформлення путівки за 6 місяців до вильоту складає дисконт у розмірі 30%. Існує ряд певних пропозицій, на які впливає сезонність і курорт.
 • наявність великої готельної бази. Туристам надаються усі можливі варіанти, пропадає необхідність вибирати із залишкових пропозицій;
 • необхідний відрізок часу для підготовки документів;
 • зафіксована вартість;
 • туроператор АНЕКС Тур володіє власною програмою лояльності для клієнтської бази раннього бронювання. Сюди можна віднести можливість безкоштовного перельоту для дитини, бонусну програму при заселенні.

Тур раннього бронювання: що потрібно знати?

Раннє бронювання має на увазі під собою оплату відсотка від ціни путівки з можливістю доплачувати частинами в декілька етапів, щоб внести повну сумму перед датою вильоту. Але ці правила можуть змінюватися залежно від сезону, тому завжди потрібно уточнювати подробиці.

Також необхідно помітити, що у разі відміни туру в основній масі передбачається наявність штрафних санкцій. Проте це не привід для паніки. На практиці для непередбачених моментів діє страховка від невиїздів, для якої характерне відшкодування суми путівки повною або частковою мірою, залежно від причин і обставин. Ця страховка є гарантом відшкодування вартості путівки в непередбачених ситуаціях, тому таке придбання стане доцільним рішенням для вашого гаманця.

Пошук турів – раннє бронювання з АНЕКС Тур

Тур раннього бронювання дає можливість організувати комфортний і вигідніший фінансовий відпочинок. Фахівці турагенції АНЕКС Тур детально пояснять усі нюанси завчасного бронювання і посприяють у виборі туру з реальною вигодою.

Популярні тури раннього бронювання

Багато туристичних операторів рекомендують віддавати перевагу турам на високий сезон, для яких характерне складне і дороге придбання путівок. Гарячими періодами у багатьох країнах є пора року з червня по вересень, а також новорічний період і травневі свята.

Тури раннього бронювання влітку:

 • Туреччина – основна країна для раннього бронювання, купуючи тур на літній сезон – взимку або спочатку весни, ви зможете добре заощадити на вартості путівки, це набагато вигідніше чим купувати тур в розпал сезону.
 • Болгарія. Для цієї країни, яка розташовується на Чорноморському узбережжі, характерний комфортний і якісний відпочинок з недорогими розвагами. Для цього регіону практично не характерна наявність опадів, пляжний курорт починається в травні;
 • Для Кіпру піковим літнім місяцем є липень, коли багато хто віддає перевагу відпочинку в горах. У цьому куточку світу переважає температурний режим повітря +35-40 градусів;
 • Марокко. Пік активного відпочинку тут починається у кінці травня. Проте комфортніша температура води для купання властива для липня місяця.

Тури раннього бронювання взимку:

 • Домініканська республіка стане відмінним вибором для любителів сонця і тепла. У цьому регіоні температура залишається практично однаковою упродовж усього року. Для зимового періоду характерна безвітряна і суха погода;
 • Андорра притягає туристів сонячними погодними умовами, відсутністю низьких температур і хорошими умовами для катання на лижах.
 • Придбавати зимові тури за традицією раннього бронювання необхідно влітку. Купити тури по ранньому бронюванню в АНЕКС Тур можна вже зараз на нашому сайті.