Тури в Шарм ель Шейх з Молдови

+3 дні

Гарячі путівки в Шарм ель Шейх з Молдови на море 2024 ❤️ відпочинок на все включено

Шарм ель Шейх з Молдови

Гарячі путівки в Шарм ель Шейх з Молдови на море 2024 ❤️ відпочинок на все включено

Розкішні пляжі біля коралових рифів, басейни з видом на Червоне море, аквапарки та гольф клуби, креативні архітектурні рішення готелів, щира гостинність та чудовий сервіс – все це чудовий та неповторний єгипетський курорт Шарм ель Шейх. Провести кілька днів біля найкрасивішого моря в атмосфері арабської казки допоможуть недорогі тури в Шарм-ель-Шейх з Молдови.

Недорогі тури в Шарм ель Шейх з Молдови легко купити онлайн

У каталозі турагенції АНЕКС Тур представлені пакетні пропозиції з відпочинком на курортах Шарм ель Шейха та вильотом з Молдови від різних туроператорів. Ціна пакетного туру включає авіапереліт туди та назад, проживання в готелі, груповий трансфер, страховку.

Система фільтрів на нашому сайті допоможе швидко знайти тури з Молдови в Шарм-ель-Шейх на готелі першої лінії, з басейнами, СПА-центрами, дитячими клубами або біля піщаного пляжу. Зверніть увагу на рейтинг та відгуки туристів.

Шарм ель Шейх з Молдови: відпочинок без віз

Безвізовий проїзд до Молдови доповнюється безвізовим в'їздом туристів на територію Синайського півострова. Якщо під час відпустки немає планів побачити піраміди, Луксор чи Каїр, можна не оплачувати візу до аеропорту Шарм ель Шейха. На курортах Шарм ель Шейха є чим зайнятися:

  1. екскурсії в підводний заповідник Рас Мохаммед;
  2. снорклінг;
  3. шопінг на Старому ринку;
  4. розваги на площі Сохо;
  5. поїздки до гори Сінай та Блакитної Діри.

Відпустка в Шарм ель Шейху з Молдови: концепції готелів

  • Більшість готелів Шарм ель Шейха в турах з Молдови пропонують концепцію «все включено» та «ультра все включено». У вартість проживання входить користування басейнами та пляжами, харчування, снеки та напої в барах, анімація денна та вечірня.
  • Популярна концепція 16+: готель для дорослих, в основному розрахований на басейнах релакс-у і на пляжах. Готелі з дитячою концепцією пропонують цікаві програми дитячих клубів для різних вікових груп, доступ до аквапарків або басейнів з гірками. Є в Шарм ель Шейху кілька готелів з казино, гольф-клубами, цікавими спортивними програмами.

Відпочинок в Шарм ель Шейху з Молдови: індивідуальний пошук путівок

Хадаба чи Набк? Шарм ель Майя чи Наама Бей? На замовлення турагенція АНЕКС Тур формує список актуальних пропозицій з відпочинком на морі для сімей з маленькими дітьми чи школярами, подружок 35+, пенсіонерів, фрілансерів, корпоративних виїздів, тренінгів та семінарів. Знаємо, в яких готелях пройшла реновація, зручний вхід у море для малюків, чудовий кораловий риф для снорклінгу.

Раннє бронювання та гарячі тури в Шарм ель Шейх з Молдови

Можливість заощадити на ціні путівки або купити недорогий тур до готелю 5* з відмінними відгуками. Раннє бронювання дозволяє купити онлайн путівки на Червоне море з дисконтом до 30-50% вартості. Відмовні та гарячі тури в Шарм ель Шейх з Молдови коштують на 10-20% дешевше.

Тури в Шарм ель Шейх з інших міст та країн

TelegramViber