Тури в Шарм ель Шейх з Жешува

+3 дні

Недорогі тури Шарм ель Шейх з Жешува 2024 ❤️ легкий шлях на Червоне море

Шарм ель Шейх з Жешува

Недорогі тури Шарм ель Шейх з Жешува 2024 ❤️ легкий шлях на Червоне море

Один з найближчих безпечних європейських аеропортів зручно вибирати для відпустки на Червоному морі з дітьми та літніми людьми. Прямий переліт до Шарм ель Шейха з Жешува триває до 3 годин. Після проходження паспортного контролю та групового трансферу в готель залишається лише кілька кроків до найкрасивішого в світі моря.

Гарячі путівки в Шарм ель Шейх з Жешува легко купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур

У нашому каталозі зібрано пропозиції різних туроператорів. Каталог доступний 24/7, легко купити путівки з оплатою в гривні для себе, рідних чи колективного туру на море. Легко порівняти ціни турів в Шарм ель Шейх з Жешува з проживанням в готелях на першій та другій лінії від моря, VIP класу та бюджетному, з концепцією 16+ чи дитячим клубом та аквапарком.

Для покупки туру Шарм ель Шейх з Жешува в режимі онлайн оформіть заявку в картці туру або зателефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Після підтвердження готелем бронювання номера та оплати документи для відпустки будуть надіслані в форматі pdf на електронну пошту або в месенджер. Роздрукуйте авіаквитки, ваучери, страховку.

Відпочинок в Шарм ель Шейху з Жешува: особливості

 • Туроператори пропонують пакетні пропозиції для пляжного відпочинку. У ціну туру включено переліт, груповий трансфер до готелів, проживання (97% путівок з харчуванням), страховка. У вартість турів з Жешува в Шарм ель Шейх не включено проїзд туристів до аеропорту в Жешуві, екскурсії та розваги на курорті.
 • Якщо в планах поїздка до пірамід або до Каїрського музею, туристи після прибуття в Шарм ель Шейх оплачують туристичну візу. Якщо немає планів залишати Синайський півострів, віза не потрібна.
 • Тури в Шарм ель Шейх з Жешува пропонують відпочинок в бухтах поблизу аеропорту: Шаркс Бей, Наама Бей, Шарм ель Майя, Набк. Також доступні недорогі путівки з проживанням в готелях східного узбережжя Сінайського півострова: Нувейба, Дахаб, Таба.

Тури в Шарм ель Шейх з Жешува: розваги

У будь-якому готелі туристам доступні водні розваги, морські прогулянки до коралових рифів, заповідник Рас Мохаммед, міні-круїзи на катерах з прозорим дном, прокат спорядження для віндсерфінгу.

Що подивитися в Шарм ель Шейху туристам з Жешува:

 1. музей Тутанхамона в Наама Бей (виставлені якісні копії);
 2. Олд Маркет і мечеть поблизу бухти Шарм ель Майя;
 3. Площа Сохо біля бухти Шаркс Бей;
 4. аквапарки в Хадабі та Наама Бей;
 5. зустріч світанку на горі Сінай;
 6. Блакитна діра в Дахабі.

У готелях все включено 4-5* вечорами для туристів проводять яскраві шоу з автентичними танцями та музикою, дискотеки, концерти відомих виконавців.

Відпустка в Шарм ель Шейху з Жешува: поради онлайн турагенції

 • Перед покупкою путівок в Шарм ель Шейх з Жешува врахуйте сезон. Взимку популярні готелі в безвітряних бухтах Шарм-ель-Майя і Наама Бей, готелі, в яких є басейни з підігрівом.
 • Корали дуже гострі, в бухтах Набк та Шаркс Бей для безпеки туристів збудовані стаціонарні пірси. Захід у воду з берега можливий в бухтах з піщаним пляжем, найдовший пляж в Наама Бей. Заощадити на морських прогулянках допоможе покупка путівок до готелю з «домашнім» кораловим рифом.

Гарячі тури в Шарм ель Шейх з Жешува

Заощаджуйте до 20-25% вартості путівки в гарячому турі. Актуальні ціни та пропозиції дізнавайтеся в команди турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Шарм ель Шейх з інших міст та країн

TelegramViber